Topic: Bar kanapkowy.

Chciałem wejść na rynek cateringowy w dużym mieście. Chciałbym dostarczać do firm kanapki i szybkie przekąski. Takich usług brakuje w dużych miastach i cały czas jest na nie zapotrzebowanie. W dużych firmach chciałbym z kolei stworzyć coś na wzór minibarów. Robię właśnie wyliczenia i brakuje mi jeszcze ofert od dostawców urządzeń chłodniczych. Jak myślicie drogi to będzie dla mnie interes?

Re: Bar kanapkowy.

Pracuję w dużej korporacji i jedzenie musimy każdego dnia zamawiać z pizzerii lub restauracji. Szczerze mówiąc wolałbym zjeść tradycyjną kanapkę z wędliną lub serem, tym bardziej jak nie masz czasu na zjedzenie porządnego obiadu. Usługa jak najbardziej powinna się sprawdzić, tym bardziej że grono odbiorców nie jest zamknięte, bo cały czas powstają nowe firmy.

Re: Bar kanapkowy.

Przy dość dużym przepływie jedzenia powinny ci starczyć małe sklepowe lady chłodnicze http://www.essystemk.pl/index.php?p=m&idg=pr,11,400,414. Ograniczysz wtedy maksymalnie koszty. Po kilku tygodniach albo miesiącach działalności będziesz już wiedział ile jedzenia ci schodzi i nie będzie konieczności przygotowywania na zapas.

Re: Bar kanapkowy.

Do ustawienia lad w biurowcach będziesz pewnie potrzebował odrębnych pozwoleń. Jestem ciekawa w jaki sposób będziesz rozliczał takie usługi. Pewnie główny odbiorca będzie płacił jakiś ryczałt.

Re: Bar kanapkowy.

Nie wiem, jakie ilości takich lad chodzą ci po głowie, ale zamów wszystkie u jednego producenta, to będziesz miał niezłą zniżkę. Tak się stawiam w twojej sytuacji i myslę, co jeszcze można usprawnić w tym twoim interesie. Na pewno przyda ci się niezła reklama. Firmy, które zajmują się wyposażeniami sklepów http://www.essystemk.pl/ mogą przygotować dla ciebie wzór wyposażenia, który będzie twoim znakiem firmowym. Tu już będziesz miał dużą przewagę nad konkurencją.

Re: Bar kanapkowy.

Zapomniałeś dodać jeszcze, że firma dzieki temu stanie się rozpoznawalna. A o to przecież chodzi, żeby jak najwięcej ludzi kojarzyło daną markę i miało przyjemność z niej korzystać w różnych miejscach i o różnym czasie.