Topic: Kamerki z montażem do mieszkania, Kraków

Witam wszystkich. Z różnych względów, w tym finansowych, chcialabym wrócić po dłuższym urlopie macierzyńskim do pracy. Mąż również pracuje, często też jeździ na delegacje, więc postanowiłam zatrudnić nianię. No, ale jak to bywa z nianiami, wszyscy wiedzą… także koniecznie chcę zainstalować w domu kamery, o czym oczywiście pracowniczkę poinformuję. Przyznam, że trochę zainspirował mnie taki program na TVN Style, choć wolałabym na takich ludzi nie trafić, jak tam pokazują. tongue No i teraz pytanie: Media Markt, czy gdzie je kupić? Nie znam się na montażu, faceta do pomocy mieć nie będę, także potrzebuję kogoś, kto by mi je jeszcze zainstalował w dyskretnych miejsach. Pozdrawiam.

Re: Kamerki z montażem do mieszkania, Kraków

No dobra, ale chodzi ci o zakup przez internet, czy stacjonarnie, czy jak? Pominelaś chyba info o tym, skąd ma być ta firma.

Re: Kamerki z montażem do mieszkania, Kraków

Napisałam w tytule – Kraków.

Re: Kamerki z montażem do mieszkania, Kraków

Aha, ok., nie zauważyłem. Ja co prawda nie mieszkam w Krakowie, ale firma która mi montowała domofon do drzwi była stamtąd. Podaje linka: http://monitoring-it.pl/. Można przez internet zlecić wycenę, więc nie musisz od razu tam jechać, trochę czasu na tym sę oszczędzi zawsze, no i przeanalizujesz sobie, jakie rozwiązania się najlepiej opłacą, bo w razie czego oni wszystko tłumaczą.

Re: Kamerki z montażem do mieszkania, Kraków

Ojej, ale czy oni czasem się nie zajmują tylko jakimiś firmami, sklepami, etc? Ja bym potrzebowała tylko z 3-4 kamerki do mieszkania.

Re: Kamerki z montażem do mieszkania, Kraków

Nie, sam płaciłem za domofon do domu. Przyjechali i sami zamontowali, działa dobrze. Tu masz konkretnie o monitoringu: http://monitoring-it.pl/oferta/monitoring, jak zjedziesz w dół strony to kliknij w konfigurator ceny. Jak się na tym nie znasz to nie ma co, niech oni zamontują, przynajmniej masz pewność, że będą funkcjonalne te kamerki tongue i zbędnego okablowania unikniesz.

Re: Kamerki z montażem do mieszkania, Kraków

Jesteś kochany, dziękuję bardzo, że poświęciłeś mi tyle czasu na doradzenie smile Skontaktuję się z nimi, zobaczę, co powiedzą.

Re: Kamerki z montażem do mieszkania, Kraków

Spoko, mnie też tu kiedyś pomogli, także… tongue tak już swoją drogą to ja bym kamer w domu mieć nie chciał, ale skoro obca osoba ma ci pilnować dziecko, to może faktycznie najlepiej mieć.