Topic: Kreatywny twórca filmów reklamowych

witajcie. moglibyście mi polecić sprawdzonego twórce filmów reklamowych, który jest kreatywny i dba zarówno o formę, jak i treść reklamy?

Re: Kreatywny twórca filmów reklamowych

Polecam dom medialny woodpecker, który ma spore doświadczenie w branży i jest w stanie kompleksowo zrealizowac każdy projekt. Wystarczy przekazać jego przedstawicielom najważniejsze informacje na temat reklamowanego produktu, usługi bądź firmy oraz na temat tego, co chcesz osiągnąc, a oni zaproponują ci film reklamowy.

Re: Kreatywny twórca filmów reklamowych

Znam ten dom medialny i z tego co się orientują, to jego przedstawiciele tworzą nie tylko filmy, ale również animacje trójwymiarowe. To ciekawsza forma niż tradycyjne filmy reklamowe.

Re: Kreatywny twórca filmów reklamowych

Masz rację, że tworzą również animacje, jednak wydaje mi się, że spoty reklamujące to jest ich główna specjalność.

Re: Kreatywny twórca filmów reklamowych

Nie wiem, co jest ich główną specjalnością, ale wiem, że ich oferta jest szeroka. Oprócz spotów reklamowych i animacji tworzą też filmy instruktażowe, szkoleniowe, korporacyjne oraz filmy z zakresu BHP.

Re: Kreatywny twórca filmów reklamowych

skoro ich oferta jest taka szeroka, to myslę, że warto się z nimi skontaktować. być może sami zaproponują mi różne możliwości do wyboru, bo jestem dość elastyczny i biorę pod uwagę różne propozycje, jeśli chodzi o reklamę.

Re: Kreatywny twórca filmów reklamowych

To chyba tym lepiej dla nich, że dajesz im wolne pole do działania. Mogą wykazac się swoją kreatywnością i profesjonalizmem.