Topic: Internetowa księgarnia z ksiązkami o technice wojskowej – pomocy!

Witam wszystkich. Szukam internetowej księgarni z pozycjami o technice wojskowej. Po prostu chcialabym kupić kilka ksiazek dla narzeczonego, a ze mieszkam zdala od cywilizacji to srednio mozliwe. Stąd nadzieja w internecie i w Was. Z góry dzięki!

Re: Internetowa księgarnia z ksiązkami o technice wojskowej – pomocy!

No nie wierze że „zdala od cywilizacji” nie ma zadnego sklepu z ksiazkami ktorych szukasz. To nawet w dyskontach spozywczych sa.

Re: Internetowa księgarnia z ksiązkami o technice wojskowej – pomocy!

Musisz w to wnikać? Prosiłam o ksiegarnie internetową i koniec kropka. Jak nie masz nic do powiedzenia to nie oceniaj tego gdzie mieszkam. No bezczelność!

Re: Internetowa księgarnia z ksiązkami o technice wojskowej – pomocy!

Nie bezczelność tylko logiczne myslenie. Toz chyba mozna powiedzieć że sie mieszka w zamkowej wieży bez wyjścia z dostępem do wifi i nic bym nie mówiła big_smile.

Re: Internetowa księgarnia z ksiązkami o technice wojskowej – pomocy!

Bezpośrednio księgarni wojskowej nigdzie nie znalazłem, ale na spokojnie dostaniesz wiekszosc ksiazek z tej tematyki w normalnych ksiegarniach internetowych. Nie ma sensu zebym wskazywal bo jest ich bardzo wiele. Ja dla przykładu znalazłem ostatnio swietna księgarnię dla dzieci, gdzie wyhaczyłem książke o zwierzętach świata, a dodatkowo kupiłem sobie mapy turystyczne, bo wakacje już za pol roku big_smile  A o czym dokladnie maja byc te twoje ksiazki?

Re: Internetowa księgarnia z ksiązkami o technice wojskowej – pomocy!

O pojazdach pancernych, szczególnie o czołgach. Najlepiej byłoby gdyby zawierała dużo zdjęć wysokiej jakości i rozdzielczości, bo narzeczony potrzebuje takich informacji do sklejania modeli na konkurs modelarski.

Re: Internetowa księgarnia z ksiązkami o technice wojskowej – pomocy!

Witam. Rozumiem że książka to Twój pomysł bo zaawansowany modelarz nie znajdzie w niej zbyt wielu informacji. Najbardziej przydaja sie odpowiednie czasopisma do nabycia w kazdym wiekszym sklepie z gazetami. Narzeczony znajdzie tam nie tylko szczegóły jakich potrzebuje ale takze warianty malowania zlaeżnie od frontów. Teraz musisz dokładnie podpatrzyć nad jakimi egzemplarzami i typami czołgów pracuje i znaleźć odpowiednie do tego czasopismo. Ja byłbym wniebowzięty. Pozdrawiam.

Re: Internetowa księgarnia z ksiązkami o technice wojskowej – pomocy!

Bardzo dziękuję ci za pomoc, gdyby nie Ty pewnie zrobiłabym babola. Z tego co się orientuję to chyba front wschodni i Leningrad, albo Stalingrad? Sama nie wiem. Jest jakaś zasadnicza różnica między tymi miastami?

Re: Internetowa księgarnia z ksiązkami o technice wojskowej – pomocy!

Tak, bo walczyły tam różne jednostki, używające róznych malowań pojazdów. Ciężko powiedzieć co on może robić. Jeśli robiłbym Leningrad to zapewne zimą albo późną jesienią. Stalingrad w sumie też chociaż bardziej celowałbym w lato. Może lepiej zapytaj, albo kup po prostu kilka różnych numerów i po sprawie.

Re: Internetowa księgarnia z ksiązkami o technice wojskowej – pomocy!

Tak zrobię, jeszcze raz dizęki za porady!