Topic: Kuchnia marzeń – pomysły!

Witam serdecznie! U nas w domu trwa właśnie okrutnie długi remont, który w końcu dobiega końca. Teraz najważniejsza kwestia, urządzanie, kupowanie mebli itp. Postanowiliśmy na pierwszy rzut zająć się kuchnią. Szukamy nowych pomysłów i chętnie byśmy stworzyli piękną kuchnię, która by była bardzo estetyczna wink Może macie jakieś porady, które możemy wykorzystać?

Re: Kuchnia marzeń – pomysły!

Witaj kochana wink Przede wszystkim zadbaj o to, by kuchnia była przestrzenna i żebyś mogła w niej się dobrze czuć wink U mnie w domu mąż kładł płytki i się dobrze sprawdzają wink

Re: Kuchnia marzeń – pomysły!

Powiem Ci co mi się marzy wink panele szklane do kuchni zdecydowanie to jedna z najfajniejszych rzeczy, jaką można zastosować w kuchni według mnie. Nie dość, że to rewelacyjnie wygląda to jeszcze łatwo zadbać o czystość. Chciałabym w przyszłości sprawić sobie taki gadżet, od razu bym chętniej kucharzyła wink

Re: Kuchnia marzeń – pomysły!

Możesz zrobić w kuchni mini bar wink Wstawić kilka stołków, zrobić efektowną ladę… miejsce na trunki… pełno pomysłów wink możesz sobie sprawić naprawdę ciekawe pomysły

Re: Kuchnia marzeń – pomysły!

Jak masz sporą rodzinkę to możesz w kuchni wstawić wielki stół, by każdy mógł się na nim posiłkować. Wspólne jedzenie posiłków należy do coraz większej rzadkości, a bardzo szkoda, bo ten zwyczaj często wzmacniał więzi rodzinne wink Można wiec zawczasu pomyśleć co zrobić by dalej rodzinka jadała wspólnie