Topic: Praca zdalna – dobry catering w Poznaniu

Witam wszystkich, szykuje mi się co najmniej miesiąc pracy zdalniej, więc zastanawiam się nad cateringiem, ale takim z pełnym pakietem, śniadanie obiad kolacja. Czy ktoś mi poleci sprawdzony catering w Wielkopolsce? Z góry dzięki!

Re: Praca zdalna – dobry catering w Poznaniu

Jeśli chodzi o moje wrażenia, to oferta tak zwanej diety pudełkowej w Poznaniu jest spora i nie wiem czy masz jakieś konkretne wymagania? Mi się niejednokronie zdarzyło "zapomnieć" o obiedzie, kiedy pracowałam zdalnie, potem rzucałam się na cokolwiek, bo byłam strasznie głodna. Nie dla każdego praca zdalna jest odpowiednia wink Potem zdecydowałam się tak jak ty zamawiać catering i aktualnie w Poznaniu mogę polecić COOKING. Bardzo duża różnorodność i super podane, więc można się cieszyć każdym posiłkiem jak w restauracji, tyle że nie trzeba tracić czasu, żeby do niej iść tongue

Re: Praca zdalna – dobry catering w Poznaniu

Dzięki, sprawdzę sobie ich. Ja pierwszy raz tak długo będę pracował zdanie, a zdrowe odżywianie się to nie był mój pirorytet i przy siedzieniu w domu boję się, że będzie jeszcze gorzej – pizza za pizzą big_smile Może mi się spodoba takie zamawianie i w ogóle zrezygnuję z gotowania tongue (mistrzem kuchni nie jestem, więc jest to bardzo możliwe)

Re: Praca zdalna – dobry catering w Poznaniu

Też interesuje mnie sprawdony catering Poznań to tak zakorkowane miasto, że szukanie restauracji i miejsca parkingowego to tylko strata czasu i masa nerwów. Te całe pudełka trochę mnie odstraszają, ale koledzy z pracy też już zamawiają, więc skoro oni to i ja mogę ;D takie społeczeństwo leniów kuchennych\

Re: Praca zdalna – dobry catering w Poznaniu

Nie określiłabym tego lenistwem. Nie każdy lubi stać w kuchi, albo też stołować się w restauracjach, gdzie czasem trzeba tak długo czekać, że zamiast się cieszyć posiłkem jest się tylko bardziej zdenerowowanym, że jedzenia jeszcze nie ma tongue poza tym panowie, taka kulinarna zaradność się ceni i nie ma tu nic do gadania ktoś, kto jest przeciwny cateringowi, bo takie jedzenie jest smaczne i ładne smile Niech każdy sobie żyje jak mu się podoba i nie przejmuje się opinią innych, bo ludzie zawsze będą gadać i zazwyczaj gadają głupoty big_smile