Topic: Potrzebuję nowych włączników i kontaktów

Zrobiłem właśnie remont mieszkania i pozostały mi detale do zrobienia. Kupilem już nowe karnisze, listwy i gniazdka. Zastanawiam się, czy warto zaszaleć i kupic coś oryginalnego. Trafilem ostatnio w Internecie na stronę sklepu z akcesoriami elektrycznymi i znalazłem wiele fajnych modeli.

Re: Potrzebuję nowych włączników i kontaktów

Nawet się nie zastanawiaj, bo efekt jest naprawdę super. Ja mam u siebie właczniki sedna schneider i kazdy, kto do mnie przychodzi pyta, gdzie je kupiłam smile

Re: Potrzebuję nowych włączników i kontaktów

Wybór jest naprawde spory, wiec łatwo wybrać coś odpowiedniego. Ja bym polecał Legranda z kolekcji Valena. Mam  jestem mega zadowolony.

Re: Potrzebuję nowych włączników i kontaktów

Widzę, że same pozytywne opinie na temat takeigo rozwiązania. Ja bym się jednak skłaniał ku Legrandowi Celiane. Są delikatne, ale i nowoczesne zarazem. Do mojej aranżacji pasowałyby idealnie. Przekonuje mnie rownież ich cen. Chyba jeszcze dziś zdecyduję się je zamówić. Mam tylko nadzieję, ze na zywo prezentują się równie dobrze co na zdjęciu.

Re: Potrzebuję nowych włączników i kontaktów

Powiem ci że na zywo wyglądają zdecydowanie lepiej smile Przekonasz się zaraz po instalacji.