Topic: Przedwczesna erekcja

Cześć, głupio mi trochę zacząć ten temat, ale nie ukrywam, ze musze się poradzić jakiś facetów w pewnej kwestii…

Re: Przedwczesna erekcja

no dawaj!

Re: Przedwczesna erekcja

Czy mieliście kiedyś problem z przedwczesna erekcją? Ja wcześniej nie, ale od pewnego czasu, nie wiadomo skąd, nagle mi się uaktywnił i za Boga nie wiem jak sobie dać z nim radę. Obiecałem żonie, że pójdę do jakiegoś lekarza, ale sami dobrze wiecie, jak my faceci kochamy wszystkich lekarzy i wizyty z u nich …

Re: Przedwczesna erekcja

No tak…

Re: Przedwczesna erekcja

czyli rozumiem, że szukasz jakiegoś środka, dzięki któremu opóźnisz erekcję? Coś chyba wiem na ten temat…Sam niedawno musiałem się ratować w tej kwestii. Nie wiem dlaczego i mnie dopadł ten problem. Być może był to skutek jakiegoś stresu w pracy (mam ciężką sytuację, są zwolnienia i takie tam…) A może też był to problem związany z tym, że hmmm… zdradziłem moją partnerkę raz na wyjeździe integracyjnym, za dużo alkoholu i takie tam…

Re: Przedwczesna erekcja

To nieźle…ale nie oceniam bynajmniej wink

Re: Przedwczesna erekcja

dzięki smile nie jestem z tego dumny, ale wiem, że takie rzeczy też mogą jakoś wpływać. Tyle wyczytałem przynajmniej w necie. Do lekarza zabrakło mi odwagi, żeby pójść.

Re: Przedwczesna erekcja

A słyszeliście coś o tabletkach na przedłużenie sexu? Mi przynajmniej tylko coś takiego obiło się o uszy…Koledzy je używali i twierdzili, że pomagają i regulują sprawę erekcji.

Re: Przedwczesna erekcja

słyszałem, ale jakoś nie miałem odwagi się na nie zdecydować…

Re: Przedwczesna erekcja

to teraz już się nie bój tylko działaj smile jeśli oczywiście przyczyna nie jest bardziej skomplikowana. Warto tez chyba poczytać sobie różne porady np. na temat pozycji, które spowolniają wytrysk.

Re: Przedwczesna erekcja

To coś nowego, nie słyszałem. Więc tym bardziej dzięki smile