Topic: Na co zwracać uwagę przy wyborze szamba betonowego

Zastanawiam się nad zakupem szamba betonowego. Na co powinno się zwrócić uwagę przed dokonaniem wyboru żeby nie narobić sobie problemów?

Re: Na co zwracać uwagę przy wyborze szamba betonowego

Cześć. Ogólnie szamba betonowe są trwałe i bezproblemowe dlatego wybór sam w sobie jest słuszny według mnie. Trzeba znaleźć dobrą firmę, jak np http://oborniki-slaskie.fabeton.pl/. Wieloletnie doświadczenie, działanie na terenie całego kraju, pozytywne opinie na forach w necie i masz wszystko czego trzeba. Nie daj się przekonać do plastikowych bo to zmarnowane pieniądze, pozdrawiam.

Re: Na co zwracać uwagę przy wyborze szamba betonowego

Problem w tym że mieszkam w starachowicach i koszt transportu pewnie bedzie kosmiczny dlatego wolę coś stąd, na miejscu.

Re: Na co zwracać uwagę przy wyborze szamba betonowego

Poleciłam tę firmę bo oprócz dobrych cen na zbiorniki mają magazyny na terenie całego kraju dzieki czemu koszt transportu jest mniejszy niż w regionalnych firmach. W każdym razie wiem na pewno że dosarczają szamba z betonu do Starachowic bo przed chwilą sprawdziłam smile. Tobie też polecam przejrzeć dobrze stronę bo można sporo zaoszczedzic.

Re: Na co zwracać uwagę przy wyborze szamba betonowego

Zamawialiście szamba z tej firmy do Słomnik? Pytam bo słyszałem dobre opinie i pewnie się zdecyduje jesli transport bedzie niedrogi.

Re: Na co zwracać uwagę przy wyborze szamba betonowego

Siemka, ja zamawiałem niedawno zbiornik betonowy do Słomnik i musze potwierdzić słowa koleżanki że wychodzi to taniej niż od innych firm z okolicy. Ze zbiorniczka jestem zadowolony, fajny, szczelny a skopanie w ogród zajęło ekipie kilka godzin. Luks rozwiązanie na małe działeczki.

Re: Na co zwracać uwagę przy wyborze szamba betonowego

Jestem ciekawa jak to jest w Wielkopolskim bo wszyscy chyba z południa. Podzieli się ktoś doświadczeniami?

Re: Na co zwracać uwagę przy wyborze szamba betonowego

Myśmy zamawiali duże szambo z betonu w Wielkopolsce bo po pierwsze wychodziło najtaniej a po drugie oferują wszystkie dodatkowe usługi jakich było nam potrzeba czyli transport we wskazane miejsce, wykopanie miejsca i instalację. Wszystko w pełni profesjonalnie, sprawnie i szybko.

Re: Na co zwracać uwagę przy wyborze szamba betonowego

Cześc wszystkim, chciałem napisać że zamawiałem tam zbiornik na szambo z betonu do Końskich oczywiście z przygotowaniem dziury i podłączeniem. Ciesze sie ze tak zdecydowałem bo firma solidna i terminowa. Chłopaki uwijali się mega szybko i uważali żeby nie narobić szkód. Zbiornik jest tak solidny że parkujemy nad nim samochody i nic się nie dzieje złego. Producent daje gwarancje że nawet ciężkie pojazdy mogą wjeżdzać.

Re: Na co zwracać uwagę przy wyborze szamba betonowego

Bałabym się wjeżdzać na to samochodem smile

Re: Na co zwracać uwagę przy wyborze szamba betonowego

Za bardzo nie mam wyjścia bo działka jest mała, każdy metr pod coś zajęty. Znam ludzi którzy mają takie zbiorniki ustawione jeden na drugim i wytrzymują.

Re: Na co zwracać uwagę przy wyborze szamba betonowego

To by była niezła opcja u mnie bo też mam małą działkę, a wielu domowników.