Topic: Suplement diety olimp osteoblock forte który pomoże utrzymać zdrowe kości. Ktoś z was stosował?

Potrzebuję suplementu diety jak w temacie. Nie wiem czy to jest związane z ciągłym stresem czy od czego to zależy ale ostatnio miałem poważne złamanie i lekarz powiedział mi żebym zadbał o swoje kości bo jest z nimi jakiś problem. Myślałem nad tym olimp osteoblock forte. Co myślicie?

Re: Suplement diety olimp osteoblock forte który pomoże utrzymać zdrowe kości. Ktoś z was stosował?

Nie wiem czy stres ma z tym coś wspólnego ale na pewno zmniejsza przyswajanie składników odżywczych. Na http://www.aptekabezrecepty24.pl/produk … 0-kapsulek znajdziesz środek o nazwie olimp stresscontrol. Bardzo fajnie wspomaga działanie układu nerwowego właśnie jak masz takie stresujące życie wink

Re: Suplement diety olimp osteoblock forte który pomoże utrzymać zdrowe kości. Ktoś z was stosował?

Na kości na pewno dobry jest nabiał. Pamiętacie tą reklamę danonków, na zdrowe i mocne kości. Nie wiem co tam było w składzie ale może zacznij to jeść wink A tak serio to jest na rynku sporo suplementów które pomagają w przyswajaniu wapnia, wystarczy spytać w aptece.

Re: Suplement diety olimp osteoblock forte który pomoże utrzymać zdrowe kości. Ktoś z was stosował?

Wiem że są takie rzeczy ale chodzi o to że nie wiem co wybrać. Zależy mi na czymś co skutecznie działa a nie tylko ładnie wygląda.

Re: Suplement diety olimp osteoblock forte który pomoże utrzymać zdrowe kości. Ktoś z was stosował?

Osobiście brałam olimp osteoblock forte. Zawiera spore ilości wapnia i cynku które są potrzebne żeby utrzymać kości w dobrej kondycji. Tutaj na http://www.aptekabezrecepty24.pl/produk … 0-tabletek znajdziesz dokładny opis tego suplementu wink

Re: Suplement diety olimp osteoblock forte który pomoże utrzymać zdrowe kości. Ktoś z was stosował?

Jeżeli chcesz mieć mocne kości to włącz do diety produkty nabiałowe takie jak ser, kefiry oraz różnego rodzaju jogurty. Poczytaj też w internecie o rybach, podobna bardzo dobrze poprawiają wchłanianie tych minerałów.

Re: Suplement diety olimp osteoblock forte który pomoże utrzymać zdrowe kości. Ktoś z was stosował?

Tak zrobię. Dieta to na pewno podstawa i zamierzam się jej trzymać ale taki suplement na pewno nie zaszkodzi wink