Topic: Coś dla zdrowia i wyglądu – czyli proszę o polecenie kosmetyków oczyszczających oraz tabletek zawierających magnez.

Witam, odkąd się zakochałam, mam wręcz obsesję odnośnie dbania o siebie. Chcę być piękna i zdrowa. Chciałabym zrobić zakupy w aptece internetowej, w której dostanę kosmetyki do oczyszczania twarzy, a także tabletki z magnezem. Czuję, że muszę urozmaicić swoją dietę w po-trzebne składniki.

Re: Coś dla zdrowia i wyglądu – czyli proszę o polecenie kosmetyków oczyszczających oraz tabletek zawierających magnez.

A jaką masz cerę? Warto wybrać żel przystosowany do własnej skóry, inny poleciłabym do cery suchej, a inny do mieszanej.

Re: Coś dla zdrowia i wyglądu – czyli proszę o polecenie kosmetyków oczyszczających oraz tabletek zawierających magnez.

Obawiam się, że mam cerę trądzikową lub tłustą, z pewnością jest bardzo wymagająca.

Re: Coś dla zdrowia i wyglądu – czyli proszę o polecenie kosmetyków oczyszczających oraz tabletek zawierających magnez.

W takim razie spróbuj żelu La Rose-Posay, przeznaczonego do cery trądzikowej i wrażliwej. Pod adresem: https://www.aptekagemini.pl/lrp-effacla … 300ml.html znajdziesz wszelkie informacje dotyczące sposobu użycia oraz efektów, których możesz się spodziewać po regularnym stosowaniu. Na pewno prędko dostrzeżesz różnicę w wydzielaniu sebum.

Re: Coś dla zdrowia i wyglądu – czyli proszę o polecenie kosmetyków oczyszczających oraz tabletek zawierających magnez.

Tabletki musujące, które uzupełniają nasz organizm w magnez, to bardzo dobry wybór. Moim faworytem jest neomag forte. Zawsze jest on w moim domu i stosuje go cała rodzina. Kupujemy opakowanie zawierające 50 tabletek, ponieważ starcza na bardzo długo i jest to wygod-ne. Cenowo też wychodzi najbardziej korzystnie, według moich kalkulacji. Pozdrawiam!

Re: Coś dla zdrowia i wyglądu – czyli proszę o polecenie kosmetyków oczyszczających oraz tabletek zawierających magnez.

Okej, dziękuję bardzo za polecenie, na pewno skorzystam!