Topic: Gdzie kupię żaluzje w Poznaniu?

Cześć. Właśnie kończę urządzanie swojego mieszkania i zostały mi już tylko drobiazgi. Na pewno potrzebuję jakiś rolet do pokojów, ale nie mam pojęcia gdzie mogę dostać dobre jakościowo. Kupiłam kiedyś w zwykłym markecie i szybko wyblakły i nie wyglądały już tak ładnie. Dlatego teraz wolałabym zainwestować w coś trwalszego – możecie jakieś polecić?

Re: Gdzie kupię żaluzje w Poznaniu?

W sumie jest bardzo dużo rodzajów rolet. Jakie Cię interesują? Zwykłe materiałowe? Czy może drewniane? Wszystko zależy od tego, jak masz urządzone wnętrza.

Re: Gdzie kupię żaluzje w Poznaniu?

Ja na przykład jestem fanką rolet rzymskich. Nie tylko spełniają funkcję żaluzji, ale jak się je podnosi to mają fajne poziome fałdy, co wygląda estetycznie i nie musisz już martwić się o montowanie firan.

Re: Gdzie kupię żaluzje w Poznaniu?

U mnie na przykład nie sprawdziły się w ogóle rolety rzymskie. Moim zdaniem najlepsze są tradycyjne rolety materiałowe. Możesz dobrać kolor i wzór odpowiedni do każdego z pomieszczeń.

Re: Gdzie kupię żaluzje w Poznaniu?

Myślisz, że one się nie pobrudzą?

Re: Gdzie kupię żaluzje w Poznaniu?

Nawet jeśli, to zawsze możesz je przetrzeć ściereczką. Zresztą od czego miałyby się pobrudzić? Będziesz je prawdopodobnie opuszczać tylko na noc, więc nic nie powinno się z nimi stać.

Re: Gdzie kupię żaluzje w Poznaniu?

Jeśli szukasz dobrych jakościowo żaluzji w Poznaniu to ja mogę Ci polecić sklep, w którym sam kupowałem. Jest to: [url=https://sundeco.com.pl/]https://sundeco.com.pl/[/url i to, co najbardziej mi się podobało to to, że przyjechali i wykonali wymiary i potem dopasowali żaluzje, Dzięki temu nic nie odstaje i fajnie współgra z całym pomieszczeniem.

Re: Gdzie kupię żaluzje w Poznaniu?

Wciąż nie wiem, na jakie się zdecydować…Wszystkie są ładne i fajnie wyglądają.

Re: Gdzie kupię żaluzje w Poznaniu?

Myślę, że specjaliści z Sundeco Ci doradzą, jakie żaluzje będą pasować do Ciebie no i do wymiarów okien, bo pewnie to jest najważniejsze.

Re: Gdzie kupię żaluzje w Poznaniu?

Pamiętam jak z żoną kupowaliśmy rolety, to dla nas najważniejsze było, żeby nie przepuszczały światła.  Zastanów się, czego Ty potrzebujesz i, w jakim celu mają Ci służyć. Czy jedynie jako dekoracja, czy tez funkcja praktyczna.