Topic: Leczenie żylaków w Poznaniu – szpital czy prywatna klinika?

Jak możecie to doradźcie bo jestem w dużej kropce. Mam zdaignozowane duże żylaki przy obu nogach, które wymagają operacji. Mogę jeszcze z tym trochę poczekać, ale mimo wszystko chciałem zapytać, czy lepiej jest to zrobić w szpitalu, których w Poznaniu nie brakuje, czy może lepeij udać się do jakieś kliniki medycyny estetycznej, która także podejmuje się tego typu operacji.

Re: Leczenie żylaków w Poznaniu – szpital czy prywatna klinika?

Ja wychodzę z założenia, że w szpitalu oczywiście zadbają o stan zdrowia pacjenta, ale wydaje mi się, że tam nie robią nic poza powszechnie przyjętymi normami. Jak mają wyleczyć to będą leczyć, ale nic poza tym. Dlatego jeśli o mnie chodzi to zdecydowanie wybrałbym opcję z niewielką kliniką gdzie pacjent może czuć się naprawdę doceniony.

Re: Leczenie żylaków w Poznaniu – szpital czy prywatna klinika?

Hehe, zwłaszcza w dzisiejszych czasach, gdzie pacjent jest pop prostu klientem jest traktowany z odpowiednim szacunkiem i godnością, a nie to co w szpitalu. Jeśli tylko mnie stać to ja rezygnuje z publicznych placówek zdrowia i decyduje się na prywatne wizyty i spotkania z lekarzami.

Re: Leczenie żylaków w Poznaniu – szpital czy prywatna klinika?

No jeśli tak to może napiszecie chociaż, gdzie najlepiej się udać z opisamnuym przeze mnie problemem. Akurat pieniąze nie grają roli w moim przypadku, bo całość opoeracji będzie sfinansowana przez moje ubezpieczenie zdrowotne smile))

Re: Leczenie żylaków w Poznaniu – szpital czy prywatna klinika?

A to masz szczęście, że Ci ubezpieczalnia zapłaci. Tak szybki przypomniałem sobie kliniki i okazuje się, że leczenie żylaków w Poznaniu bardzo dobrze wykonują tutaj http://chirurgianaczyn.pl/, gdzie zresztą cały pakiet usług na rzecz urody można sobie zamówić.

Re: Leczenie żylaków w Poznaniu – szpital czy prywatna klinika?

Opieka nad pacjentem we wspomnianej klinice jest na światowym poziomie. Z resztą jak spojrzycie na to ile czasu pacejent spędz po zabiegu w samej klinice to widać wyraźnie, że nawet za bardzo nie ma czasu rozejrzeć się wokół, bo jest zabieg i często pacjent wychodzi do domu. Ale jak już zostajesz na dłużej to warunki są wyśmienite.

Re: Leczenie żylaków w Poznaniu – szpital czy prywatna klinika?

Ja bym powiedziałą prezydenckie...

Re: Leczenie żylaków w Poznaniu – szpital czy prywatna klinika?

No i wtedy każdy człowiek może poczuć się tak jakby to on był najważniejszą osobą. Ale tak zupełnie poważnie, to tak powinno być zawsze niezależnie od tego czy w grę wchdozi publiczna służba zdrowia czy prywatna klinika.