Topic: Potrzebna firma od systemów multimedialnych z Warszawy

Hejka, potrzebuję kontaktu z firmą od systemów multimedialnych. Problem jest tego typu że obecnie korzystam ze starego systemu, który chciałabym zmodernizować. Dowiedziałam się niestety że koszt inwestycji jest wyższy niż zrobienie wszystkiego od nowa. Chciałabym to zweryfikować dlatego bardzo prosze o polecenie profesjonalnych i doświadczonych fachowców.

Re: Potrzebna firma od systemów multimedialnych z Warszawy

Dziwna sprawa bo jakby nie patrzeć to ze sprzętami audio-video niemal zawsze jest tak że coś da się zmodernizować. Mi to wygląda na próbę wyciągnięcia pieniedzy ale nie chce oskarzac bo do konca nie znam sytuacji. Jesli szukasz dobrych fachowców montujących systemy multimedialne Warszawa ma solidną firmę - http://www.providio.pl/. Zamawiałem u nich w zeszłym roku centralne sterowanie salą i jestem bardzo zadowolony tak z działania jak i ceny, pozdrawiam.

Re: Potrzebna firma od systemów multimedialnych z Warszawy

Dziękuję że odpisałeś, sprawdzę ich na pewno bo mi też wydaje się to podejrzane.

Re: Potrzebna firma od systemów multimedialnych z Warszawy

Sprawdzic nie zaszkodzi tym bardziej że nie ma takiej siły żeby nie mozna było niczego zmodernizować. Kiedy tak w ogóle zamawiałaś to co masz teraz i co chciałabyś dorzucić?

Re: Potrzebna firma od systemów multimedialnych z Warszawy

Niedługo minie 6 lat, a chciałabym przede wszystkim sterowanie żaluzjami. Musiałabym się zapoznac z ofertą żeby tak konkretnie wymienić smile

Re: Potrzebna firma od systemów multimedialnych z Warszawy

Sopoko, rozumiem. Nie jest to jeszcze tak stara instalacja swoją drogą.. napisz jak już bedziesz po spotkaniu bo jestem ciekaw co z tego wyniknie.