Topic: Która z firmy wykonuje balustrady szklane w Poznaniu?

Cześć, szukam przedsiębiorstwa wykonującego w Poznaniu szklane balustrady. Chcemy obudować szkłem schody, a także balkon, więc trochę pracy będzie. Znacie jakąś firmę, która zajmuje się takimi pracami? Chodzi też o to, żeby wszystko było zrobione z dbałością o szczegóły, aby nic nie odstawało i nic nie zgrzytało.

Re: Która z firmy wykonuje balustrady szklane w Poznaniu?

Sama postawiłam na szklane balustrady w kamienicy, którą nie dawno kupiliśmy, ale zostały one użyte jako ochrona dla starych, zabytkowych balustrad. Nie chcieliśmy ich zakrywać, ale nie zamierzaliśmy też ich używać, więc postawiliśmy na szkło - nadal można podziwić dawną konstrukcję, a przy tym nie trzeba martwić się o nadmierną eksploatację zabytku.

Re: Która z firmy wykonuje balustrady szklane w Poznaniu?

Korzystałem z usług firmy z Poznania, ale niestety nie pamiętam ani nazwy, ani żadnego linku do strony internetowej. Wiem, że w ofercie mają całkiem spory zakres usług. W sumie można u nich postawić sporo domowych elementów ze szkła.

Re: Która z firmy wykonuje balustrady szklane w Poznaniu?

Wasze wcześniejsze wypowiedzi natchnęły mnie żeby napisać o jednym przedsiębiorstwie. Balustrady szklane w Poznaniu robi jedna firm, która faktycznie zajmuje się niemalże wszystkim. Pod linkiem http://oferta.convitro.com.pl/oferta/pr … y-szklane/ dowiesz się więcej na temat samych balustrad, ale możesz też zajrzeć pod inne zakładki jeżeli potrzebować będziesz czegoś jeszcze. Firma godna polecenia, bo dbają o szczegóły, nawet oferują przeróżne zdobione wykończenia - nie trzeba stawiać na surowe szkło.

Re: Która z firmy wykonuje balustrady szklane w Poznaniu?

Właśnie o tę firmę mi chodziło! U mnie zrobili kabinę prysznicową, balustrady wewnętrzne oraz zewnętrzne i wielkie lustro w sypialni. Dobra robota, niewygórowana cena i pełen profesjonalizm. Ja na Twoim miejscu nie szukałbym nikogo innego.

Re: Która z firmy wykonuje balustrady szklane w Poznaniu?

Dobra, chyba mnie przekonaliście, jutro zadzwonię i dowiem się czegoś więcej o ich ofercie. W końcu decydująca jest też cena całego zamówienia.