Topic: Gdzie warto kupić płuczkę do warzyw?

Przejąłem po rodzicach specjalistyczne gospodarstwo rolne, w którym dominującą była produkcja marchewek w wersji mini. Towar ma bardzo duży potencjał, bo ludzie uwielbiają w ostatnim czasie wszystko co fajnie wygląda, no i smakuje. Minusem jest jednak fakt, żę urządzenia w gospodarstwie nie są wcale nowoczense i chcę to jak najszybciej zmienić. Gdzie kupię dobrą i płuczkę do warzyw, która da radę przerobić hurtowe ilości marchewki?

Re: Gdzie warto kupić płuczkę do warzyw?

Witam, jest faktycznie teraz taka moda i nie ukrywam, że jako osoba, która często staje za blatek kuchennym również i do mnie trafiają te propozycje. A zmiany urządzeń na nowoczesne to oczywisćie jak najbardziej rozsądne rozwiązanie. Miałem podobną sytuację, z tym, że akurat w branży restauracyjnej.

Re: Gdzie warto kupić płuczkę do warzyw?

Niestety jeszcze bardzo duża grupa ludzi, któa zajmuje się produkcją rolną, nie zdaje sobie sprawy z tego, jak bardzo mogą zmienić ich produkcje porządne inwestycje w sprzęt. Ten ostatni jest teraz dostępny od ręki, a do tego jest przystosoway do bardzo dużych obciążeń pracy.

Re: Gdzie warto kupić płuczkę do warzyw?

Ja wszystko rozumiem,, tylko za bardo nie wiem, gdzie takie zakupy powinienem rozpocząć. Wiadomo, że to jest towar, który nie kosztuje 5 złotych, więc wybór musi być świadomy i pewny.

Re: Gdzie warto kupić płuczkę do warzyw?

Witam, całkiem niedawno do mojej firmy trafiła taka płuczka do warzyw i przyznam, żę sprawuje się fenomenalnie. W końcu praca idzie tak jak należy. Cały zakup robiłem tutaj http://www.machinespioro.com/portfolio_ … do-warzyw/ i już zapomniałem co to wyjazdy po maszyny poza Polskę. Całe mnóstwo ciekawych maszyn jest dostępnych od ręki.

Re: Gdzie warto kupić płuczkę do warzyw?

No ja pnaowie i panie to za bardzo o takim urządzeniu nie słyszałam...

Re: Gdzie warto kupić płuczkę do warzyw?

Sporo osób nie słyszało smile))) Taka branża, że głównie zainteresowani zakupem monitorują to jakie naowości są na rynku i za jaką cenę można je dostać. Ale jeśli ktoś jest ciekawy świata to i z punktu widzenia odbiorcy samego produktu warto wiedzieć jak towar powstaje...