Topic: Kto wykona dla mnie parapety granitowe w Poznaniu?

Drodzy forumowicze, dotarliśmy do ostatniego etapu budowy naszego domu i zabrałam się za szukanie firmy, która wykona granitowe parapety. Od razu mówię, że takie sobie wybrałam i nie zmienię decyzji. Znacie jakąś firmę z Poznania bądź okolic?

Re: Kto wykona dla mnie parapety granitowe w Poznaniu?

Za bardzo to się nie znam, ale mnie się takie parapety nie podobają, w ogóle kamień kojarzy mi się tylko z cmentarzami i nigdy bym nie zamontowała nic z kamienia w swoim domu. Nie rozumiem jak można lubić kamień.

Re: Kto wykona dla mnie parapety granitowe w Poznaniu?

Można tego nie rozumieć, ale to kwestia gustu, a o tym nie wypada dyskutować. Ja dość niedawno wymieniałem jeden z parapetów i robiła to firma ONYX z okolic Poznania. Możesz zastanowić się jeszcze nad marmurem, bo z własnego doświadczenia powiem Ci, że wygląda świetnie. A o firmie dużo Ci nie powiem - po prostu są świetni i wiedzą jak obchodzić się z kamieniem:)

Re: Kto wykona dla mnie parapety granitowe w Poznaniu?

W moim domu jest chyba wszystko robione przez tę firmę. Na stronie http://www.poznan.onyxmarmury.pl/blaty-parapety/ możesz poczytać o ich ofercie i zobaczyć zdjęcia wcześniejszych prac. Największą zaletą pracowników tej firmy to ich dokładność - wszystkie pomiary zdejmują kilkukrotnie i nie ma miejsca na pomyłkę. Aha! Najlepsze parapety granitowe w Poznaniu! Również polecam marmur:)

Re: Kto wykona dla mnie parapety granitowe w Poznaniu?

Dziękuję Wam za rady, ja pozostanę przy granicie - kwestie finansowe jednak też się liczą.