Topic: Szukam projektów domów jednorodzinnych z poddaszem użytkowym

Cześć! Tak jak w temacie, szukam projektów domów jednorodzinnych z poddaszem użytkowym. Jeżeli znacie biuro które oferuje duży wybór to bardzo proszę o link do strony internetowej. Z góry dziękuję za zainteresowanie bo już kilka dni przeglądam różne oferty ale jakoś nic mnie nie ujęło na tyle żebym się zdecydował.

Re: Szukam projektów domów jednorodzinnych z poddaszem użytkowym

Wybór projektu to nie jest prosta sprawa wiec weź to na spokojnie bo lepiej szukać dłużej i znaleźć coś porządnego niż byle co i później walczyć z poprawkami. Najlepiej jest zaufać solidnym biurom z doświadczeniem i wieloma realizacjami bo jakby nie patrzeć będziesz tam mieszkał wiec wszystko powinno być dopiete na ostatni guzik. Swój projekt kupiłam na http://invest-center.eu/ i polecam każdemu bo lepszego i tańszego biura projektowego na pewno nie znajdziesz.

Re: Szukam projektów domów jednorodzinnych z poddaszem użytkowym

Dziękuję, ale mi chodzi o domy z poddaszem użytkowym a z tego co widzę tu takich nie mają.

Re: Szukam projektów domów jednorodzinnych z poddaszem użytkowym

Jak nie mają jak niedawno bo w zeszłym roku kupiłem projekt domu z poddaszem? Proszę: http://invest-center.eu/budynki-mieszka … poddaszem/. Czarno na białym – takie domy o jakie pytasz. Biuro też bardzo dobre, można w ciemno kupować. Projekty przemyślane i widać że tworzone przez kogoś z sercem do zawodu. Po postawieniu ścian już widziałem że to jest to smile. Pozdrawiam.

Re: Szukam projektów domów jednorodzinnych z poddaszem użytkowym

Sory nie zauważyłem big_smile. Dziękuję za ten bezpośredni link bo sporo dobrych opinii już znalazłem o tej firmie i szkoda byłoby z nich zrezygnować przez gapiostwo smile

Re: Szukam projektów domów jednorodzinnych z poddaszem użytkowym

Hejka! Na początku roku kupiłam projekt domu na Invest Center bo mieli najbardziej atrakcyjną ofertę pod wzgledem ceny a do tego domy bardzo mi się podobają. Wybrałam skromny – 5 pokojowy i już nie mogę się doczekać żeby ruszyły prace. Mam nadzieje że jeszcze sie wyrobie ze wszystkim żeby zrobić stan zamknięty do zimy smile. Przyznaję że wyszło to trochę na wariata bo nagle znalazły się nam pieniadze na budowe ale domek jednorodzinny od zawsze był moim marzeniem które w końcu zamierzam spełnić smile