Topic: Szukam dobrych kołder – co polecicie?

Chcę sukcesywnie wymieniać kołdry w moim domu. Na pierwszy rzut idą kołdry dla moich dzieci. I właśnie dlatego też zwracam się do Was z pytaniem. Jakie kołdry będą najlepsze, żeby nie wywoływały żadnych alergii, a też żeby się pod nimi dobrze spało?

Re: Szukam dobrych kołder – co polecicie?

Najlepsze do snu od wieków są kołdry z puchu. I jak na mój gust powinny być to kołdry z puchu gęsiego. Musisz na to zwracać uwagę, bo niektórzy producenci piszą, że sprzedają znakomite pierzyny, a okazuje się, że dostajesz kołdrę z piórami z brojlerów, które są raczej słabej jakości. Najczęsciej jeszcze wtedy pióra te nie są prane i odpylane, co dodatkowo może przełożyc się na pojawienie się alergii, a tego chyba nie chcesz, prawda?

Re: Szukam dobrych kołder – co polecicie?

Myślę, że żadna matka by tego nie chciała tongue Dlatego ja osobiście bym polecała, żebyś zobaczyła, jakie kołdry ma do zaoferowania ten sklep: https://poscielrodzinie.pl/. Mają sporą ofertę różnych wymiarów kołder i poduszek, idealnych zarówno dla dwojga dorosłych ludzi, jak i dla szkrabów. Na pewno Ci się spodoba ich oferta wink

Re: Szukam dobrych kołder – co polecicie?

Co prawda, to prawda… ja swojego czasu chciałem się połasić na tańszy produkt. Zamówiłem na którejś aukcji kołdrę, która była niby polskiego producenta, ale była wytwarzana w Chinach. Nie dość, że kołdra cuchnęła, naprawdę… to dodatkowo jeszcze od razu po rozpakowaniu rozkichałem się starsznie. Później kolega mi polecił ten sklep, co koleżanka wyżej i zupełnie inna jakość snu!