Topic: Gdzie można wynająć busa?

Witajcie użytkownicy. Orientujecie się może, gdzie można wynająć busa. Mieszkam niedaleko Poznania i potrzebuję wynająć większe auto. Jeśli macie do zaproponowania jakąś konkretną i niedrogą firmę, to z chęcią skorzystam z waszej podpowiedzi. Pozdrawiam

Re: Gdzie można wynająć busa?

Dzień dobry. Nie mieszkam w Poznaniu to nie powiem konkretnie jaka firma wynajmuje busy, ale mogę doradzić przejrzeć wyszukiwarkę w tym celu. Kiedyś sama wynajmowałam auto, dojechało do mnie 300km i nie było żadnych z tym problemów, więc myślę, że lokalizacja nie jest tak bardzo istotna.

Re: Gdzie można wynająć busa?

Witam. W Poznaniu jest kilka dobrych firm wypożyczających auta, myślę, że ta oferta Cię zainteresuje http://wypozyczalnia-borexpo.pl/wynajem-busow/. Mają bardzo dobre oferty nie tylko na busy.

Re: Gdzie można wynająć busa?

Ja uważam, że odpowiedni bus to zawsze lepszy transport na przykład jak się ktoś wyprowadza, czy zmienia miejscówkę sklepu itp. Osobówką to można się tylko najeździć. A o tej firmie też coś słyszałem dobrego. Zdaje się, że znajomy wynajmował auto od nich. Podobno mają tanie oferty, ale lepiej samemu sprawdzić.