Topic: Co najbardziej cenicie u producenta hal magazynowych, z którym współpracujecie?

Witam wszystkich forumowiczów. W jakiej branży wykonujecie swój zawód? Czy macie postawioną własną halę magazynową, przemysłową, czy też inną konstrukcję stalową? Kto ją dla Was budował? Możecie polecić tego producenta? Za co cenicie go najbardziej? Co jest dla Was najważniejsze podczas współpracy? Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Re: Co najbardziej cenicie u producenta hal magazynowych, z którym współpracujecie?

Cześć! Ja mam kurnik i chłodnię. Obie konstrukcje były zaprojektowane i wykonane przez firmę Solidhale. Jestem zadowolony, nie bez powodu drugi raz skorzystałem z usług firmy. Myślę, ze gdy trzecim razem potrzebowałbym pomocy przy budowie konstrukcji stalowej – ponownie zdecydowałbym się na zlecenie budowy ponownie tej samej firmie.

Re: Co najbardziej cenicie u producenta hal magazynowych, z którym współpracujecie?

Hej! To rozsądne, skoro coś jest wypróbowane i zwyczajnie dobre, nie warto eksperymentować i próbować współpracy z nowymi firmami. Dlatego zgadzam się z kolegą wyżej.

Re: Co najbardziej cenicie u producenta hal magazynowych, z którym współpracujecie?

Ja najbardziej cenię rzetelność i terminowość. Często brak terminowości zaburza proces pracy, stresuje klienta i wzbudza nieufność.

Re: Co najbardziej cenicie u producenta hal magazynowych, z którym współpracujecie?

Z kolei ja cenię dokładność i wysoką jakość konstrukcji – tutaj nawet nazwa firmy mówi, że konstrukcje są SolidNe smile. Moja chłodnia stoi już kilka lat nienaruszona i sądzę, że ten stan rzeczy utrzyma się jeszcze długo.

Re: Co najbardziej cenicie u producenta hal magazynowych, z którym współpracujecie?

Jeśli chodzi o hale magazynowe producent wymieniony powyżej charakteryzuje się przede wszystkim wieloletnim doświadczeniem, zatem profesjonalizm usług jest na najwyższym poziome. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o firmie, na stronie internetowej: http://solidhale.pl/o-firmie/ znajdziesz odpowiedź na wszystkie Twoje pytania. Powodzenia życzę!