Topic: Gdzie kupić plisy do nietypowych okien?

Cześć, szukam jakieś firmy albo sklepu, gdzie mogłabym kupic plisy do nietypowych, bo takich półokrągłych okien. Nie wiem jak za bardzo to wytłumaczyć. Chodzi o takie okna, których górna część wygląda jak półkole. W okolicznych marketach czegoś takiego nie mają i radzą szukac w interencie, no to szukam. Może podrzucicie jakis adres?

Re: Gdzie kupić plisy do nietypowych okien?

A co to wogóle są te plisy? Chodzi ci o rolety okienne?

Re: Gdzie kupić plisy do nietypowych okien?

Widac strasznie nieprecyzyjna jestem;) No tak, to taki rodzaj rolet, tylko że plisy mozna przesuwać na oknie w każdą stronę, z góry w dól i z dołu do góry. Można w ten sposób zasłaniać dowolny fragment okna. To stwarza super mozliwości aranzacyjne i jest naprawdę bardzo fanym sposobem na dekoracje mieszkania, tylko muszę znaleźć takie, które będą przesuwały się po łuku, a nie tylko po prostej.

Re: Gdzie kupić plisy do nietypowych okien?

Ok mniej więcej rozumiem, ale i tak nie zajarzę dopóki nie zobaczę w praktyce;)

Re: Gdzie kupić plisy do nietypowych okien?

Pod tym adresem http://fabrollo.pl/plisy/ masz kilkanaście zdjęć z różnymi aranżacjami z wykorzystaniem tego typu produktów, może to bardzie rozjasni Ci w głowie. A wracając do tematu, to może sprobuj właśnie pod tym linkiem, który podałam wyżej. Na stronie są zdjęcia z plisami do takich półokrągłych okien, to może coś takiego też robią. Zapytac nie zaszkodzi, a napisanie maila czy telefon niewiele kosztuje:)

Re: Gdzie kupić plisy do nietypowych okien?

O, dzięki za informacje. Skorzystam:)

Re: Gdzie kupić plisy do nietypowych okien?

Nie ma sprawy. Ogólnie ta firma Fabrollo.pl chyba zajmuje się nie tylko sprzedażą, ale i produkcją osłon okiennych, także w razie czego pewnie będą umieli przygotowac coś na zamówienie. Tak, jak napisała, warto dopytać.