Topic: Powiększane usta – dmuchana lala czy standard?

Cześć dziewczyny! Co sądzicie o laskach z powiększonymi ustami? Do niedawna mnie przynajmniej kojarzyło się to z paniami lekkich obyczajów, ale dzisiaj widzę trend się nieco zmienia. Kilka z moich koleżanek (wcale nie „lekkich”) zrobiło sobie taki zabieg i faktycznie wyglądają dużo seksowniej. Na insta co druga modelka ma takie wary, facetom się to naprawdę podoba?

Re: Powiększane usta – dmuchana lala czy standard?

Seksowniej według kogo? Ich samych czy napalonych facetów? W rzeczywistości to branża porno zaczęła kształtować wspólczesne kanony piękna. Ładne dziewczyny się krzywdzą, powiększają sobie to, zmniejszają tamto i niewiadomo kiedy stają się dmuchanymi lalkami. Kobietki, jesteście piękne naturalne! Nie musicie sobie nic wstrzykiwać!

Re: Powiększane usta – dmuchana lala czy standard?

Nie zgodzę się z przedmówczynią. Mamy takie czasy, że możemy kształtować swój look, jakby nie patrzeć  ludzie robili to od zawsze (peruki, makijaże, gorsety), teraz mamy po prostu szerszy wybór. Nie ma nic złego w powiększaniu ust czy piersi jeśli do kogoś taka estetyka trafia. Gdybyś była zainteresowana zabiegami upiększającymi ciało to polecam Ci ten gabinet http://lenis.pl/ ja tam sobie ust nie robiłam, ale usuwałam cellulit. Wiem, że robią bardzo wiele rzeczy i mają profesjonalną obsługę, także „na ładny uśmiech” wink może też Ci coś dopomogą.

Re: Powiększane usta – dmuchana lala czy standard?

Pytałaś czy facetom się podoba. To zależy od faceta. Jak szukasz napakowanego gościa z bmw to powiększaj! (na ustach może się nie skończyć) Subtelny intelektualista raczej nie będzie chciał obcować z tobą dłużej niż przez jedną noc wink