Topic: Czy tani wydruk dużego formatu jest możliwy?

Heja smile Szukam pomocy. Chodzi mi o wskazanie jakiegoś miejsca, w którym mogłabym tanio coś wydrukować. Musi być tanio, bo to wydruk dużego formatu ma być i jednak bym nie chciała za to zapłacić takich kosztów które mi się raczej nigdy nie zwrócą. Wiele ofert już miałam okazję przeglądać i trzeba przyznać, że COŚ może człowieka trafić, jak te ceny wszystkie widzi.

Re: Czy tani wydruk dużego formatu jest możliwy?

No niestey, ale za jakość trzeba płacić. Na szczęście są firmy, który też oferują drukowanie wielkoformatowe i to w cenach, które raczej są już przystępne i nie trzeba się martwić. Sam często to załatwiam i wiem, że można tanio to jak najbardziej załatwić. Wystarczy się tylko rozejrzeć i poszukać dobrej oferty, a się na pewno taka znajdzie. I nie panikować tongue

Re: Czy tani wydruk dużego formatu jest możliwy?

Ja bym jeszcze polecał druk solwentowy bo jest o wiele tańszy, jeśli chodzi o drukowanie czegokolwiek dużego formatu. Co prawda taki druk jest mniej dokładny, ale jak się coś drukuje dużego formatu, żeby z daleka było widoczne, to przecież nikt z bliska tego nie ogląda i nie sprawdza jakości wydruku, a ona i tak jest wysoka nawet w takiej opcji.

Re: Czy tani wydruk dużego formatu jest możliwy?

Jak to nikt nie sprawdza? Ja sprawdzam jak odbieram big_smile No ale tak macie racje. Potrzebna mi jest jeszcze okienna folia perforowana. Taka wiecie, żeby z jednej strony można było normalnie patrzeć, a z drugiej będzie nadruk. Ostatnio czytałam, że to się często stosuje.

Re: Czy tani wydruk dużego formatu jest możliwy?

No tak, stosuje się, jak się na przykład chce zasłonić witrynę od zewnątrz, ale jednak chce się podglądać ludzi od środka tongue Wyjscie jest całkiem ciekawe i też w miarę tanie smile