Topic: Gdzie noclegi na Podhalu? Kogo polecacie?

Hej wszystkim. Tak jak w temacie, wybieram się w tamte rejony do rodziny i przy okazji szukam jakiegoś fajnego noclegu żeby zrobić sobie kilka dni urlopu. Możecie mi coś polecić? Może znacie jakieś fajne miejsca?

Re: Gdzie noclegi na Podhalu? Kogo polecacie?

No masz ci los, dzisiaj akurat wywaliłem wizytówkę którą dostałem właśnie od babki z ośrodka na Podhalu. Jak byś dodał ten post jeden dzień wcześniej to dał bym ci do niej numer, bo co prawda ona już nie ma takiego typowego ośrodka, ale prywatnie przyjmuje czasem kilka osób wink

Re: Gdzie noclegi na Podhalu? Kogo polecacie?

Wejdź sobie na domkizdusza.pl i tam zobacz. Bardzo fajne domki, cudowna okolica i przede wszystkim spokój i cisza. Byłam tam pół roku temu na tygodniowym wypoczynku i to jest coś pięknego oderwać się od rzeczywistości na kilka chwil.

Re: Gdzie noclegi na Podhalu? Kogo polecacie?

Mnie też interesowały noclegi Podhale to piękna okolica i wiele ciekawych miejsc. Tak ostatnio nawet stwierdziłam że będę sobie tam jeździć raz na jakiś czas chociaż na kilka dni żeby wyciszyć się i poukładać myśli wink

Re: Gdzie noclegi na Podhalu? Kogo polecacie?

Byłem w tych domkach z linku i naprawdę mega fajne warunki i można powiedzieć że to miejsce ma niepowtarzalny klimat. Warto tam jechać i z rodziną i dziećmi ale także ze znajomymi żeby posiedzieć we wspólnym gronie.