Topic: Szkolenie dla pracowników

Siema. Sprawa wygląda tak, że w moim mini zakładzie pracy, którym jest warsztat samochodowy nadszedł na to czas, żeby przeszkolić pracowników z bhp. Ja się na tym w ogóle nie znam, nie wiem, jak się to organizuje, z czym się to je, ale ponieważ warunki pracy niby niebezpiecznie, to trzeba zrobić, żeby był porządek w papierach. Pewnie sami doskonale wiecie, o co chodzi. Ja tam nie mam nic przeciwko, chętnie ich przeszkolę i będę spokojny, żeby sobie nic nie zrobili. Tylko pytanie takie zasadnicze to jest gdzie? Gdzie ich szkolić?

Re: Szkolenie dla pracowników

Wiesz co, jak w Szczecinie szkolenie z bhp zrobić, to się nie zawiedziesz. Firma, która tu robi szkolenia jest akurat naprawdę dobra i możesz mieć pewność, że Twoi pracownicy z tego szkolenia dużo wyniosą i się dowiedzą wszystkiego, co potrzebne. Także ogólnie rzecz biorac ja polecam tu roić szkolenia. I to nie tylko formalność, ale prawdziwe szkolenie

Re: Szkolenie dla pracowników

Potwierdzam to co mówi kolega nade mną. Sama ostatnio się przekonałam, że jeśli chodzi o szkolenia okresowe Szczecin się akurat spisuje świetnie i jest idealnym miejscem do tego, żeby tutaj działać. W tej kwestii. Także bez obaw, szkolić swoich pracowników możesz, będą bezpieczni big_smile

Re: Szkolenie dla pracowników

No to w sumie fajnie. Mam nadzieję, że wszystko mi pójdzie po mojej myśli i że Ci pracownicy sobie w każdej sytuacji poradzą. Chociaż no mam nadzieję, że nie będą oczywiście musieli tongue