Topic: Strona internetowa- co jak ile i za ile

Cześć szukam podpowiedzi, jeśli chodzi o prowadzenie strony internetowej. Czy jest coś co powinienem wiedzieć, czy to sporo kosztuje, jak to się odbywa itp.? Przepraszam, że tak nieprofesjonalnie się tu afiszuję, ale szukam pomocy. Będzie mi bardzo miło gdyby ktoś chciał coś podpowiedzieć. Pa.

Re: Strona internetowa- co jak ile i za ile

Dzień dobry. Według mnie powinieneś się najpierw troszkę doszkolić. Poczytaj o tym co i jak się nazywa. Generalnie przydałby ci się serwery tanie, są też darmowe, ale ich jakość jest że tak powiem nie do końca zadowalająca. Wtedy z łatwością wybierzesz odpowiednią domenę i hosting.

Re: Strona internetowa- co jak ile i za ile

Moim zdaniem koleżanka ma racje, najpierw zastanów się co jest czym. Wydaje mi się, że łatwo można znaleźć tańsze internetowe domeny z .com. Bo takie są raczej najpopularniejsze i mają lepszą jakość jeśli chodzi o uptime. Takie moje zdanie, oczywiście każdy może mieć inne.

Re: Strona internetowa- co jak ile i za ile

Hejka. Uważam, że na samym początku w ogóle pomysłu wprowadzenia strony internetowej warto uzyskać kilka informacji. Dobrze byś wiedział jaki jest koszt domeny i hostingu. To co darmowe, nie zawsze jest dobre, a przeważnie słabe jakościowo. Jak chcesz być widoczny w sieci zadbaj o dobry hosting dobrze ci radzę.

Re: Strona internetowa- co jak ile i za ile

Witajcie. Ja bym konkretnie polecił to https://www.hekko.pl/domeny_transfer.html. Nie są to drogie domeny, a przecież na darmowych to nie idzie ujechać. Tu sobie wejdzie i się wszystko rozjaśni. A jeśli chodzi o naukę, na wszystko jest czas big_smile Pozdro