Topic: Gdzie w internecie zamawiacie nowe opony?

Hejka. Od niedawna przekonałem się do zakupów w internecie i pierwszy raz chcę zamówić tam opony. Może mi ktoś polecić coś zaufanego gdzie mają fajne ceny?

Re: Gdzie w internecie zamawiacie nowe opony?

Szczerze mówiąc to takich sklepów jest całkiem sporo, ale ja zamawiam u jednej firmy ciągle. Wejdź na http://sklep.opony-kunicki.pl/szukaj/opony-Continental-letnie i tam masz całą ofertę na opony dostępne na tej stronie. Warto zobaczyć bo ceny są niezłe a obsługa pomoże dobrać co trzeba.

Re: Gdzie w internecie zamawiacie nowe opony?

Dobrze że dajecie te linki bo akurat szukam opon zimowych w sklepie internetowym. Dużo ofert przejrzałam na allegro i innych portalach ale nie ma tam szczególnie dobrych rzeczy. Interesują mnie opony firmy continental bo o nich przeczytałam chyba najwięcej zadowolonych opinii smile

Re: Gdzie w internecie zamawiacie nowe opony?

Zamawiałem u nich na stronie już kilka razy i zawsze jest wszystko tak samo. Zamawiam, przelewam pieniądze a dwa dni później mam już opony u siebie. Ostatni raz zamawiałem u nich opony zimowe bridgestone i nawet dostałem specjalny rabat za to że zamówienie zostało opóźnione wink

Re: Gdzie w internecie zamawiacie nowe opony?

Mega strona. Najbardziej podoba mi się ta opcja gdzie mogę dobrać sobie felgi i do tego opony. Do tej pory byłem zainteresowany głównie oponami letnimi pirelli ale jak patrzę na tą całą ofertę to jest tam wiele więcej producentów z aspiracjami na podbój rynku big_smile