Topic: Ile kosztuje zamówienie bramy garażowej?

Cześć! Właśnie kupiłam domek na wsi ktory wymaga troche pracy i pieniedzy. Wlasciwie wszystko mam juz zaplanowane i dogadane z majstrami oprócz bramy garażowej. Ten temat jakos zawsze zostawał z boku wiec wypadałoby się w końcu nim zająć a ze nie bardzo mam rozeznanie w tych kwestiach to bardzo proszę o informacje gdzie mogę taką bramę zamówić i ile mniej wiecej to moze kosztować.

Re: Ile kosztuje zamówienie bramy garażowej?

Kluczowe znaczenie ma na pewno rozmiar. Jeśli jest standardowy to na pewno szybciej i taniej jest dopasować elementy i mechanizm, a nawet można od razu kupić gotową bramę tak jak zrobiłem to ja w tym sklepie - http://cerchem.com.pl/oferta/bramy/. Zapłaciłem o wiele mniej niż u konkurencji, a garaż otwiera się łatwo i szybko, bez trzeszczenia, pisków i utrudnień. Wszystko działa jak należy, nawet żona nie ma z nim żadnego problemu. W razie pytań pisz śmiało postaram się pomóc w miarę moich możliwości.

Re: Ile kosztuje zamówienie bramy garażowej?

Dokładnie tego szukałam, dziękuję bardzo. Na szczęscie garaż ma wymniary standardowe wiec tu chyba nie bedziezadnego problemu z dopasowaniem. Bardzo zainteresował mnie te sklep bo mają naprawdę ciekawe ceny i fajny asortyment. Zastanawiam się nad zamówieniem drzwi do pokoi, bo taniej już chyba nie znajdę, ale nie wiem czy jeszcze nie poczekać. Mam jeszcze jakiś zapas gotówki, ale w tym roku i tak już dużo zrobiłam.

Re: Ile kosztuje zamówienie bramy garażowej?

Jeżeli masz możliwości finansowe to nie ma na co czekać, a co do oferty powiem ci szczerze że równie niedrogich drzwi wewnętrznych we Wrocławiu nie znajdziesz. Sklep jest sprawdzony i działa już od wielu lat na naszym rynku, mają doświadczenie w tej branży wiec można im zaufać. Pozdrawiam.

Re: Ile kosztuje zamówienie bramy garażowej?

Podpisuję się pod tym. Brałem od nich okna, drzwi zewnętrzne i wewnętrzne i jestem bardzo zadowolony. Za nieduże pieniadze udało mi się kupić ładne i porządne rzeczy które na pewno posłużą wiele lat. Jeżeli możesz to zadbaj żeby jak najwięcej rzeczy zakupic jeszcze w tym roku. Im szybciej doprowadzisz remont domu do końca tym lepiej. Z doświadczenia wiem jak dużo uwagi i myśli zabierają prace wykończeniowe i związane z tym wydatki, dlatego im szybciej pozbedzieszsie tego z glowy tym lepiej.