Topic: Gdzie można kupić kotły i elektryczne ogrzewacze wody?

Siema, szukam kotłow c.o. i elektrycznych ogrzewaczy wody. Przydałby się jakiś sklep, gdzie jest dosyć spory wybór. Chodzi mi oczywiście o całkowicie nowy sprzęt, nie interesują mnie żadne używki. To musi być przede wszystkim bezpieczne z kartą gwarancyjną od producenta najlepiej na dwa lata.

Re: Gdzie można kupić kotły i elektryczne ogrzewacze wody?

Wprost idealny dla ciebie będzie sklep Galmet Sp. z o.o.. Mają naprawdę sporo różnych kotłów i ogrzewaczy. Nie wiem czy wolisz kocioł z podajnikiem czy bez. Zresztą to nie ważne bo oni maja i takie i takie. na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Re: Gdzie można kupić kotły i elektryczne ogrzewacze wody?

Kupowałem w tym sklepie kocioł centralnego ogrzewania i świetnie się sprawuje. Jest bardzo wydajny. Nie potrzebuje aż tak dużo paliwa, a przy tym jest tez bardziej ekologiczny niż ten co miałem poprzednio. Już nie ma takiego smrodliwego dymu.

Re: Gdzie można kupić kotły i elektryczne ogrzewacze wody?

A ja brałem od nich elektryczny ogrzewacz wody. Woda bardzo szybko się nagrzewa. Nie trzeba jakoś długo na nią czekać. Ogólnie sklep oceniam na piątkę z plusem, bo i dbają o rzetelne informacje i mają fajne ceny i jakość sprzętu też niczego sobie.

Re: Gdzie można kupić kotły i elektryczne ogrzewacze wody?

No to fajnie, już dalej nie szukam.