Topic: Awans

Cześć wszystkim! Ostatnio dostałam całkiem nowy, a co najważniejsze własny (!) pokój w firmie. Do tej pory pracowałam w pomieszczeniu z dwoma wrednymi dziewczynami, które skutecznie demotywowały mnie do dalszej pracy. Wsztstko dlatego, że dziewczyny przyjaźniły się, dlatego ja byłam piątym kołem u wozu. No ale nieważne. Dostałam awans i szef powiedział, że mogę sobie dowolnie urządzić gabinet. Jak byście z tego skorzystali?

Re: Awans

Na pewno przyniosłabym dużo zdjęć w ramkach i postawiła na biurku! Jestem bardzo sentymentalną osobą.

Re: Awans

Wow, gratulacje! Przede wszystkim zadbaj o takie drobiazgi, jak własny długopis z grawerem. Poczujesz się naprawdę profesjonalistką, ważną osobą.  to tylko długopis. A jednak jaka moc!

Re: Awans

Miałam w poprzedniej pracy podobną sytuację jak Ty tutaj teraz. Jednak moim współpracowniczkom udało się doprowadzić mnie do złożenia wypowiedzenia. Niestety, mam za słabą psychikę. Gratuluję Ci awansu, mimo wszystko smile.

Re: Awans

Usługa grawerowania w metalu jest coraz częściej używana w biurach. Zamów sobie może tabliczkę przydrzwiową ze swoim imieniem i nazwiskiem a najlepiej pseudonimem – wtedy będzie oryginalniej. Na stronie: Rytownia.pl możesz zamówić takie i inne cudeńka.