Topic: Kto mi zagra na weselu?

Czesć. Mam sprawę. Niedługo bierzemy ślub z moją narzeczoną. Sprawy nam się trochę pokomplikowały, bo mieliśmy umówiony zespół, ale się okazało, że się wokalistka rozchorowała i nie może śpiewać, a reszta zespołu bez niej nie chce przyjść i na zastępstwo nie znajdą teraz nikogo kto się nauczy ich całego repertuaru do naszego ślubu. Znacie może kogoś dobrego? Może być nawet dj, byle tylko był dobry i sprawdzony. Dajcie jakieś namiary

Re: Kto mi zagra na weselu?

A weź tutaj nie mów „nawet dj”. Obecnie się okazuje, że taki dj weselny niejednokrotnie jest wiele lepszy od zespołu i zaufaj mi, ale wiem co mówię i to jest święta prawda. U mnie na weselu był dj u siostry był i wszyscy się bawili tak jak jeszcze nigdy do tej pory. A z orkiestrą to wiesz… Też może być ładnie, ale nie zagrają Ci wszystkiego co byś chciał, bo się poprostu nie nauczą. A tu puszczone, przerobione i tyle. No i z takim dj czasami jest jeszcze wodzirej, który się zajmuje prowadzeniem całej takiej imprezy wink

Re: Kto mi zagra na weselu?

Powiem Ci, że się coraz bardziej do tego przekonuje. A masz może jakiegoś sprawdzonego takiego dj, który może przyjść i do nas na to wesele i nam trochę pograć? Bo chętnie bym wzioł kogoś kogo mi ktoś poleci i zna i wie, że warto takiego kogoś wziąść a nie tak w ciemno brać

Re: Kto mi zagra na weselu?

No kogoś Ci mogę polecić. Wejdź na stronę http://www.djlight.pl/ i zobacz czy oni mają wolne terminy. Tam możesz wynająć dj i wodzireja, samego dj, no jak Ci tam pasuje. I ceny też mają całkiem fajne, to sobie popacz.