Topic: Co zabieracie ze sobą, jak jedziecie na turnus rehabilitacyjny?

Słuchajcie, chcą mnie wysłać do jakiegoś tam (nazwa chyba mi wyleciała z głowy) ośrodka wczasowo-rehabilitacyjnego nad Bałtyk, a ja kompletnie nie wiem, co ze sobą zabrać. Chodzi mi o papiery w stylu wyników badań itp., bo że ciuchy na zmiane, to oczywista sprawa. Co może mi być potrzebne na takim wyjeździe?

Re: Co zabieracie ze sobą, jak jedziecie na turnus rehabilitacyjny?

No cześć, jeśli będziesz miał robione badania, zabiegi, to oczywiście musisz mieć ze sobą dokumentację z której lekarze, fizjoterapeuci czy kto tam jeszcze będzie dowiedzą się, jakie masz problemy. Najlepiej zapytaj swojego lekarza kierującego do ośrodka, co ci będzie potrzebne. Powinien wiedzieć przecież, nie?

Re: Co zabieracie ze sobą, jak jedziecie na turnus rehabilitacyjny?

Pewnie powinien wiedzieć, ale jak tu się zapytać, teraz w miesiąc przed wyjazdem nad morze na turnusik rehabilitacyjny, jak zwyczajnie dostać do specjalisty, który ma dwuletnie kolejki, nie idzie. Trochę odpada ten pomysł.

Re: Co zabieracie ze sobą, jak jedziecie na turnus rehabilitacyjny?

No tak, to faktycznie odpada.. Ale na wszelki wielki zabierz ze sobą wszystkie papiery, jakie masz, lepiej tak, niż nie mieć.
   

Re: Co zabieracie ze sobą, jak jedziecie na turnus rehabilitacyjny?

Wiesz, że to cała walizka będzie? Choruję od ponad 20 lat, nazbierało się makulatury tyle, że w piecu mógłbym napalić. hmm

Re: Co zabieracie ze sobą, jak jedziecie na turnus rehabilitacyjny?

Cześć, wczytuję się w waszą rozmowę i nasuwa mi się inne rozwiązanie – po prostu zadzwoń do tego ośrodka i zapytaj, co przywieźć, niech ci powie lekarz z tamtąd, proste.

Re: Co zabieracie ze sobą, jak jedziecie na turnus rehabilitacyjny?

Że też sam na to nie wpadłem.. no dziękuję za poradę, na pewno tak właśnie zrobię. smile