Topic: Salon w pełnej okrasie

Kłaniam się nisko forumowicze. Potrzebna wasza pomoc a konkretniej porada. Szukam dobrych propozycji meblowych do dużego salonu. Chcieliśmy go urządzić w nieco nowocześniejszy sposób, ale nie zawsze wszystko wychodzi. Teraz udało nam się nieco oszczędzić i uzbierać, tyle by troszkę odremontować salon i zakupić meble. Jeśli chcecie się czymś pochwalić lub podzielić to bylibyśmy z żoną zadowoleni, że chociaż ktoś nam chce doradzić. Pozdrawiamy.

Re: Salon w pełnej okrasie

Wobec tego witajcie. Cieszę się, że mogę coś doradzić. Generalnie polecam zajrzeć sobie na stronę tego producenta http://www.meblepotocki.pl/pl/c/Produkty/3. Ma świetne propozycje również salonowe. Na pewno wybierzecie coś odpowiedniego dla siebie. Mnie się podobają łączone pomieszczenia typu salon z kącikiem jadalnianym.

Re: Salon w pełnej okrasie

Cześć. Ja też poszukuję odpowiednich mebli. Niedawno kupiliśmy fajny stół do pokoju jadalnianego z funkcją rozłożenia, w sumie u nas jadalnia to i salon, ale prócz stołu krzeseł, narożnika i ławy nie mamy nic, też szukamy więc podstawy meblowej. Najlepszy byłby jakiś nowoczesny zestaw. Dzięki koleżanko za podpowiedź, ja też przejrzę ofertę tej firmy meblowej. Pozdrowienia

Re: Salon w pełnej okrasie

Siemka wszystkim. Ja już na szczęście mam urządzanie salonu za sobą. Też trochę czasu zajęło mi skompletowanie odpowiednich mebli, a jestem przyznaję się bez bicia – bardzoo wybredna. U nas hitem okazały się świetnie dopasowane komplety jadalniane, czyli stół z możliwością rozłożenia go i eleganckie krzesła salonowe z obiciami. Urządziłam w salonie taki kącik, gdzie podaję obiad rodzinny, gdy się goście zjeżdżają. Gdy nie ma gości, to też spożywamy tu posiłki, ale nie rozkładam wtedy stołu, bo nie ma takiej potrzeby.

Re: Salon w pełnej okrasie

Dobrze masz, u nas przygoda z remontem się dopiero zaczyna.