Topic: Pytanko o zakup używanych wózków widłowych

Cześć! Przymierzam się do zakupu wózków widłowych do swojej firmy, konkretnie na początek potrzebuję 3 sztuki i tak się zastanawiam czy nie kupić sprzętu używanego, ale żeby to były jakieś wózki dobrej klasy od znanych producentów. Jak myślicie, czy to jest dobre rozwiązanie? Nie ukrywam, że z finansami to u mnie tak średnio, takie wózki są dużo tańsze od nówek i sam nie wiem.

Re: Pytanko o zakup używanych wózków widłowych

Kupowanie używanych wózków jak z kupowaniem używanych samochodów, możesz wejść na minę, gdzie wózek będzie w tragicznym stanie, a możesz kupić sprzęt, który będzie dobrze służył choć musisz liczyć się z awariami. Jeśli znasz się trochę na tym to pewnie sporo naprawisz samodzielnie, więc musisz po prostu dokładnie przemyśleć sprawę, takie moje zdanie na ten temat wink

Re: Pytanko o zakup używanych wózków widłowych

Ja tak zrobiłem i jestem zadowolony. Co ważne wcale nie musi być taka kosztowna naprawa wózków widłowych Częstochowa jest siedzibą dobrej według mnie firmy wozkiczestochowa.pl w której od dawna serwisuję swój sprzęt i naprawdę jestem zadowolony, nuie tylko z serwisu, ale też z tego, że kupiłem właśnie wózki używane.

Re: Pytanko o zakup używanych wózków widłowych

Widzę, że tam jest oferowana też sprzedaż wózków widłowych i mają właśnie sprzęty używane w dużej mierze. Skoro mówisz, że serwis mają profesjonalny to być może wózki też są dobrej jakości i sprawdzone. Wielkie dzięki za tę informację bo być może bardzo mi się ona przyda. Muszę się zainteresować tym tematem w takim razie, zobaczymy co będzie.

Re: Pytanko o zakup używanych wózków widłowych

generalnie w przypadku wózków widłowych to ja uważam, że do małych firm tylko rozwiązania używane, w przypadku nówek to tylko wielkie molochy, które na to stać, tak to cyba się nie opłaca.