Topic: Kolekcje kolarskie.

Mam bardzo nietypowe hobby. Zbieram koszulki kolarskie nie tylko najlepszych grup światowych, ale też tych, które biorą udział w regionlanych wyścigach. Inni zbierają koszulki piłkarskie, a ja uwielbiam kolarstwo i temu się jakoś poświęciłem. Tylko nie wiem, gdzie można kupić takie koszulki.

Re: Kolekcje kolarskie.

Ja też lubię kolarstwo, ale aż tak daleko nie zaszedłem z tą swoją pasją. Myślę, że możesz uderzyć do samych grup kolarskich. Może mają jakieś nadwyżki.

Re: Kolekcje kolarskie.

Nie to nie jest dobry pomysł. Kiedyś już próbowałem się kontaktować i żadna z grup takiej sprzedaży nie prowadzi. Skupiają się na treningu i jazdach. Raczej chodzi mi głowie jakiś sklep, który handluje tego rodzaju artykułami. Wiem, że są dostępne na rynku, tylko nie mogę zlokalizować sklepu.

Re: Kolekcje kolarskie.

Ja wiem, gdzie można kupić takie koszulki rowerowe. Kupowałam je ostatnio w sklepie cyclingpassion.pl, w którym jest chyba wszystko w tym zakresie. No i rozmiary mają bardzo różne, bo i dla kobiet, jak i dla facetów.

Re: Kolekcje kolarskie.

O właśnie o to mi chodziło.

Re: Kolekcje kolarskie.

Ja ostatnio kupowałam zestaw z krótkim rękawe. Jakbyś szukał takich to są dostępne tutaj http://www.cyclingpassion.pl/12-komplet … otki-rekaw są chyba najlepsze. Te z długim rękawem to raczej na sezon jesienny.

Re: Kolekcje kolarskie.

Swoją drogą to dziwne, że wcześniej nie można było kupić takich koszulek, przecież kolarstwo to bardzo znany i lubiany sport.

Re: Kolekcje kolarskie.

Można było je kupić, tylko nie każdy wiedział gdzie. A tak poza tym to kluby muszą dać licecje na takie produkty. Są prawnie chronione, przecież to nośniki reklamy. Poodobnie masz w każdym sporcie, więc akurt tutaj nie ma się co dziwić.

Re: Kolekcje kolarskie.

Chyba zdecyduje się nie tylko na koszulki. Mają całe zestawy odzieży kolarskiej, więc czemu nie skorzystać. Może i zacznę jeździć, chociaż raczej nie po szosie, a raczej po terenie. Mam rower, który jest do tego przystosowany i mam gdzie jeździć. Fajne górki i lasy wokół mnie, wiec zapraszam.