Topic: Komu zlecić remont łazienki i kuchni?

Witajcie. Właśnie przeprowadziłem się do stolicy i szukam kogoś kto jest mi w stanie zrobić płytki w łazience wraz z wymianą luster i wszystkich innych zbędnych rzeczy, temat do dogadania. A kuchnia to tak na boku bo tam trzeba zrobić tylko mały lift big_smile

Re: Komu zlecić remont łazienki i kuchni?

Dużo masz tam metrów? Ja mam trochę czasu w tym tygodniu i po godzinach mógłbym u ciebie podziałać ale to zależy ile jest roboty. Skontaktuj się ze mną, wysłałem odpowiednie dane na pw, może uda mi się pomóc.

Re: Komu zlecić remont łazienki i kuchni?

Polecam wejść na http://glazurnictwociszewscy.pl/kontakt/ i tam sprawdzić ofertę. Ja korzystałam z ich usług ostatnio i nawet jak chcesz to mogę ci zrobić w domu kilka zdjęć. Mega dobra robota, ekipa skończyła wszystko w tydzień a mi się wydawało że roboty jest na prawie dwa tongue

Re: Komu zlecić remont łazienki i kuchni?

No metrów nie ma dużo, łazienka ma może łącznie z 25 metrów ale płytek też nie ma w każdym miejscu. Wszystko na bieżąco wymyślam więc kwestia dogadania szczegółów. A roboty wydaje mi się że dla fachowca to jakieś 2 dni roboty.

Re: Komu zlecić remont łazienki i kuchni?

Mam pytanie trochę z innej beczki. Czy jest jakaś rada, bo mam taki problem że ściana jest u mnie wilgotna i płytki zaczynają mi odpadać razem z klejem. Chciałam się tym zająć i kogoś wezwać ale nie mam pojęcia jaki to może być koszt.

Re: Komu zlecić remont łazienki i kuchni?

Najlepiej będzie jak sobie znajdziesz jakąś fajną ekipę zajmującą się renowacją łazienek to wtedy dowiesz się przy okazji o kosztach. Dzisiaj wszyscy przyjeżdżają i robią bezpłatną wycenę więc o koszty się nie martw. Nikt ci nie wystawi rachunku tak w ciemno.

Re: Komu zlecić remont łazienki i kuchni?

Tak wiem ale wolę kogoś zawsze zapytać tak mniej więcej żeby nie fatygować gościa niepotrzebnie. I to też tak dla siebie. Chcę mieć wgl jakiś pogląd na to ile tego jest i jak się za to zabrać.