Topic: Kogo polecicie do przerobienia instalacji ogrzewania?

Dobudowałem nowe skrzydło domu do starego budynku i chciałbym zmienić kilka rozwiązań z instalacji grzewczej. Nie będzie to bardzo trudna praca, ale wydaje mi sie ze takie zmiany jak wymyslilem wymagaja wielu przesuniec grzejników i ciągów rurek. Jesli firma oferowałaby doradztwo to z przyjemnoscia bym skorzystał. Pozdrawiam.

Re: Kogo polecicie do przerobienia instalacji ogrzewania?

U mnie takimi rzeczami zajmował się Gwintex. Stara dobra i sprawdzona firma z Wrocławia która realizowała już wiele projektów prywatnych i firmowych. Można na nich polegać bo jak malo kto znaja sie na fachu i potrafią mądrze doradzić wiec mógłbys spytać o to czy Twoje rozwiazania są dobre.

Re: Kogo polecicie do przerobienia instalacji ogrzewania?

Zlecałem im niedawno rozciągnięcie instalacji w domu a później przesunięcie grzejnika. Bardzo jestem z nich zadowolony bo sprawnie i szybko sobie poradzili z zadaniem, wszystko funkcjonuje jak nalezy do dziś. Jakbys szukał stronki to mam zapisaną: wymianagrzejnikow.wroclaw.pl, moze sie przydać, pzdr.

Re: Kogo polecicie do przerobienia instalacji ogrzewania?

Fajnie, dzięki za link i opinie. Bede sie z nimi umawiał jakos na przyszly tydzien bo mam duzo roboty teraz a chcialbym sie skupic nad tą instalacją i poradzić jak rozwiazac sprawe bo jest to troche skomplikowane.