Topic: Tapeta do biura szukam porady

Postanowiłem zorganizować sobie w domu biuro. Mam niewielką przestrzeń do zagospodarowania, okno wychodzi na południe. Nie znam się zupełnie na aranżacji wnętrz, więc byłbym wdzięczny za podpowiedź, co ze ścianami?

Re: Tapeta do biura szukam porady

Może tapeta? Dziś wszyscy malują ściany, a potem muszą regularnie odświeżać kolor. I nigdy nie wychodzi tak jak ma. Jeśli masz niewielki pokój to wybierz coś jasnego, żeby nie odbierać sobie komfortu. A tyle wzorów do wyboru, że z pewnością wybierzesz coś w swoim guście.

Re: Tapeta do biura szukam porady

Jeśli okno wychodzi na południe to nie musisz martwić się o światło, będzie tam cały dzień smile dlatego poradziłabym ci, żebyś nieco poeksperymentował i wybrał tapetę uwaga, w 3D smile będziesz miał efekt głębi albo takiego ruchu, do nowoczesnego biura jak znalazł. Polecam popatrzeć na Tapety online na przykład tutaj masz tapety w 3D http://www.tapetyonline.pl/kategoria/tapety-scienne-3d żebyś wiedział o jaki efekt chodzi. I wtedy poszłabym w szarości, np. metaliczny kolor albo jakiś realistyczny deseń.

Re: Tapeta do biura szukam porady

Dzięki, rzeczywiście ciekawe połączenie, nie wiedziałem, że istnieją tapety w 3d. W sumie fajny pomysł z tapetą, też chciałem iść na łatwiznę ale może jednak się zdecyduję.

Re: Tapeta do biura szukam porady

Spoko pomysł. Ja bym jeszcze zaproponował coś bardziej odjechanego, na przykład pikowaną tapetę http://www.tapetyonline.pl/pl/c/Tapety-nowoczesne/500 wygląda fajnie, będzie wyglądać jakbyś miał miękkie ściany.

Re: Tapeta do biura szukam porady

A jak z meblami? Jeśli zdecydujesz się na drewniane biurko, to i ściany powinny jakoś współgrać, jakieś delikatne, naturalne tony. A jeśli wolisz minimalizm (szkło, tworzywa sztuczne) to może wtedy coś ciemniejszego. Ja tam lubię ciemne barwy, pomieszczenie może i małe, ale daje poczucie komfortu.

Re: Tapeta do biura szukam porady

A ja bym wolal fototapetę. Niby tandeta, ale jak się zdecydujesz na jakieś naturalnie wyglądające zdjęcie, to możesz uzyskać całkiem niezły efekt głębi. Jak biuro to przyda się trochę natury, jakieś drzewa, liście, może górski albo morski krajobraz? Zależy, co tam widzisz i w jakiej branży robisz.

Re: Tapeta do biura szukam porady

Dzięki dzięki za inspiracje! Chyba pójdę w ten minimalizm. Fajnie wyglądają takie szare wzory albo tapety imitujące metal.