Topic: Gdzie w dobrej cenie można kupować jagnięta?

Mam takie pytano bo od pewnego czasu rozglądam się za nowym dostawcom jagniąt, muszę to załatwić stosunkowo szybko bo mam sporo problemów z obecnym. Macie jakieś sprawdzone miejsca gdzie naprawdę dbają o warunki sanitarne i nie ma żadnych problemów.

Re: Gdzie w dobrej cenie można kupować jagnięta?

Mogę zapytać znajomego jeśli chcesz, który właśnie ma u siebie ogromną hodowlę jagniąt, na pewno dobrze prosperuje, wiec pewnie ma miejsce, w którym płaca solidne pieniądze za to.

Re: Gdzie w dobrej cenie można kupować jagnięta?

Ja na Twoim miejscu zrobiłabym tak, że przeszukała jakie skupy są polecane w tym kraju, mają najlepsze opinie, potem podzwoniła po nich, trochę pogadała, dowiedziała się jak najwięcej i na tej zasadzie wybrała bym jakieś ciekawe miejsce. Według mnie po to mamy właśnie internet żeby się nim posiłkować.

Re: Gdzie w dobrej cenie można kupować jagnięta?

pewnie, jak ktoś ma czas na takie rzeczy to może i tak, ale niestety ja takowego nie posiadam, mam masę zajęć na głowie.

Re: Gdzie w dobrej cenie można kupować jagnięta?

ale jakoś czas na odpisywanie tutaj masz hehe tongue

Re: Gdzie w dobrej cenie można kupować jagnięta?

no to się dowiedziałem big_smile spróbuj uderzyć tutaj http://www.agrotranshandel.pl/, podobno bardzo dobrze zorganizowamny skup z niezłymi cenami, dbają bardzo o wszystkie warunki sanitarne, zresztą sprzedają później na zachód, więc nie mogą sobie pozwolić na lipę.

Re: Gdzie w dobrej cenie można kupować jagnięta?

O proszę, właśnie kiedyś mi się to miejsce obiło o uszy i za nic nie mogłem sobie przypomnieć. Ogromne dzięki za tę informację! Naprawdę bardzo przydatna.