Topic: Sklep z butami.. dobry pomysł?

Cześć! Od pewnego czasu, może z rok, chodzi za mną pomysł, by otworzyć sklep z obuwiem u mnie w miejscowości. Jest to w sumie nie za duża miejscowość, ale jednak mam dobre przeczucie, że takie coś by się sprawdziło. Co myślicie o tym pomyśle?

Re: Sklep z butami.. dobry pomysł?

Szczerze? Ja mam sklep z obuwiem już sporo czasu i fajnie się na nim dorobiłem. Pisze kompletnie szczerze i mogę napisać tylko, że branża obuwnicza, ubrań itp. jest naprawdę nieźle rozchwytywana w Polsce. Wiele osób ma coraz lepszy styl i lubi kupować ubrania.

Re: Sklep z butami.. dobry pomysł?

O proszę, nie spoedziałwem się, że spotkam na tym forum kogoś, kto sam ma taki sklep tongue A masz problem z hurtownikami? Czy wręcz przeciwnie? Jak to u Ciebie wygląda?

Re: Sklep z butami.. dobry pomysł?

Korzystam obecnie z jednego, świetnego i sprawdzonego hurtownika obuwia: http://www.form24.pl/ bardzo sobie chwalę jego towary, schodzą jak ciepłe bułeczki w sklepie i jeszcze klienci są bardzo zadowoleni. Co mogę więcej napisać? Myślę, że każdy jest kowalem swojego losu i warto ryzykować w takich biznesach i otwierać je, niż potem narzekać, że się czegoś nei zrobiło.

Re: Sklep z butami.. dobry pomysł?

Ja mam dokładnie takie samo myślenie.. lepiej ryzykować, niż się potem kisić na jakieś pracy za marny grosz i narzekać, że świat jest zły, okrutny itp. Mocno mnie zmotywowała ta krótka rozmowa.. dzięki!

Re: Sklep z butami.. dobry pomysł?

Ale by było super mieć własny sklep na wyłączność.. jeszcze jakby był zapełniony butami z najwyższej ligi jakości.. chyba bym odpłynęła z rozkoszy tongue Po prostu uwielbiam buty.. chciałabym mieć 10x par butów co mam teraz, a zapewniam.. mam ładną kolekcję tongue

Re: Sklep z butami.. dobry pomysł?

Mi kiedyś mówili, żebym czegoś nie robił, zrobiłem i nie żałuje. Też miałem wątpliwości, czy otworzyć własny biznes. Jednak zaryzykowałem i bardzo dobrze prosperuję wink Dlatego od siebie dodam, że też warto ryzykować.