Topic: Jak dobierać buty by wyglądać ekstra szykownie?

Hejo, czasami zastanawiam się nad tym jakimi zasadami powinnam się keirowac podczas aranżowania swojego stroju. Oczywiście buty są bardzo ważne, ale zazwyczaj dysponujemy tylko kilkoma parami na każdą porę roku. Może lepiej jest wychodzić od butów właśnie i potem dobierać całą kreację. Często okazuje się, że odwrotna droga jest po prostu nie możliwa, bo nikt nie ma butów w całej gamie tęczy.

Re: Jak dobierać buty by wyglądać ekstra szykownie?

Najlepiej załóż coś w stylu kolektywu koleżanek i wymieniajcie się butami. Bo rozumiem, że chodzi ci o wyjścia na imprezy, a nie codzienny strój. Musiałabyś być mega bogata, żeby mieć buty do wszystkiego to niemożliwe, ale już  w kilka osób możecie stworzyć całkiem niezłą kolekcję.

Re: Jak dobierać buty by wyglądać ekstra szykownie?

No tak, tylko każda  z moich przyjaciółek (bo rozumiem, że chodzi o najbliższe osoby) ma inny rozmiar buta. Więc ten pomysł kompletnie odpada. Zresztą takich kozaków to się raczej nie pożycza.

Re: Jak dobierać buty by wyglądać ekstra szykownie?

Jeśli zależy ci na nietuzinkowych kozaczkach może je znaleźć tutaj https://awangardashoes.pl/produkty/damskie/kozaki,2,13684 . Bardzo eleganckie fasony. Niektóre kolory, szczególnie te ciemniejsze są dosyć uniwersalne, więc możesz kupić tylko jedne tongue.

Re: Jak dobierać buty by wyglądać ekstra szykownie?

Uwielbiam Awangarda Shoes. Często kupuję tam buty męskie sklep internetowy to jest jedyne miejsce w którym mogę robić tego typu zakupy. Jest o wiele wygodniejszy niż  łązenie po galeriach.

Re: Jak dobierać buty by wyglądać ekstra szykownie?

Nigdy jeszcze nie kupowałem butów przez Internet, ale chyba się skuszę. Wyglądają całkiem nieźle, a słyszałem że te marki są wyjątkowo trwałe, więc warto spróbować. Kolega opowiadał mi o tym sklepie. Nie pamiętam dokładnie z kim go porównywał, ale utkwiło mi  w głowie, ze Awangarda nie psuje się tak szybka. To ważne, bo buty śa do chodzenia i powinny być trwałe.

Re: Jak dobierać buty by wyglądać ekstra szykownie?

Tak, różnice  w rozmiarach mogą być problemem. Chyba czas zmienić koleżanki tongue oczywiście żartowałam nikt nie dobiera znajomych pod kontem numeru buta wink

Re: Jak dobierać buty by wyglądać ekstra szykownie?

No raczej nie, ale myślę, że mogę mieć też tańsze buty i kupić kilka par wtedy będą lepiej dopasowane do stroju.