Topic: Mieszkanie w stylu retro

Witam wszystkich. Mam pomysł, żeby stworzyć mieszkanie w stylu retro. Chodzi o to, by większość pomieszczeń była urządzona w bardzo klasyczny sposób, z przed lat. Aranżacja jest wymagana, bo planuję później organizować tam spotkania / imprezy tematyczne poświęcone właśnie nostalgicznym podróżom w przeszłość. Znacie jakieś firmy, które się tym zajmują?

Re: Mieszkanie w stylu retro

Według mnie powinieneś zgłosić się do firmy, która aranżuje wnętrza i właśnie zaprojektowałaby wraz z Tobą całą koncepcję na wygląd mieszkania. Jeśli Ci bardzo zależy to możesz nawet zaprojektować własne meble i wiesz, już całkowicie odlecieć z wizją artystyczną tongue

Re: Mieszkanie w stylu retro

Lata 80 i 90 najlepsze wink jak planujesz robić jakieś imprezy tematyczne lub muzyczne to koniezcnie dawaj znac wink A tak w ogóle z jakiej części Polski jesteś?

Re: Mieszkanie w stylu retro

Jestem z Małopolski wink Interesują mnie właśni projektanci wnętrz z Krakowa wink A co imprezy, to właśnie mam zamiar na otwarcie mieszkania zrobić coś w tym stylu tongue

Re: Mieszkanie w stylu retro

Co prawda nie bezpośrednio z Krakowa, ale mogę polecić firmę Monodesign wink jestem z Katowic i korzystałem z ich usług i nam czynnie doradzali i pomogli zaprojektować mieszkanie marzeń. Myślę, że i Twojemu ambitnemu pomysłowi by sprostali wink