Topic: Wysyłka paczki do Francji, potrzebna pomoc

Cześć wszystkim! Prowadzę sklep internetowy z dewocjonaliami i dostałam ostatnio maila z zapytaniem czy możliwa byłaby wysyłka do Francji, dokładnie do Nicei. Oczywiście jesli wpłata wpłynie na moje konto to dokonam wysyłki ale nigdy nie realizowałam zamówienia za granice i za bardzo nie wiem jak sie do tego zabrac. Prosze o pomoc szczegolnie te osoby ktore juz wysylaly cos poza Polskę i mogłby dokładnie rozpisać mi sposób w jaki to zrobic. Z góry pięknie dziekuje za odpowiedzi.

Re: Wysyłka paczki do Francji, potrzebna pomoc

Kiedyś wysyłałem paczkę do północnej Francji korzystając z 2send.pl. Zwykle wysyłam paczki krajowe za ich pośrednictwem bo mają dużo taniej niż zamówienie kuriera ze strony bezpośredniej. Sprawdziłem i okazało się że zagraniczne równiez wypadają korzystniej wiec wyslalem, a paczka szybko dotarla na miejsce. Polecam te firme bo dzieki nim mozna wybrac najlepsza oferte sposrod chyba wszystkich firm kurierskich. Oczywiscie to bardzo ulatwia czas bo kiedys tracilem pare godzin na sprawdzenie u kazdej firmy jakie bylyby koszta, dzis wszystko mozna zrobic za jednym zamachem. Pozdrawiam.

Re: Wysyłka paczki do Francji, potrzebna pomoc

Witam, czy mogę poprzez tę stronę nadać przesyłkę ze Stanów Zjednoczonych ? Będę tam na wakacjach a wiele rzeczy które można nabyć tam są u nas po prostu niedostępne albo bardzo drogie. Pomyślałem że jak będę już za oceanem to wyślę paczkę do Polski, a po powrocie ją odbiorę, albo ktoś z mojej rodziny. Istnieje taka możliwość?

Re: Wysyłka paczki do Francji, potrzebna pomoc

Jasne że tak, ale nie wiem jak miałyby się sprawy celne jeśli wysyłałbyś elektronikę, ale myślę że małej paczki nikt się nie będzie czepiać. Pozdrawiam i powodzenia smile

Re: Wysyłka paczki do Francji, potrzebna pomoc

Też mi się tak wydaje ale na wszelki wypadek zapytam po prostu na miejscu, chociażby w urzędzie celnym i będę doinformowany jak należy.

Re: Wysyłka paczki do Francji, potrzebna pomoc

Udało się! Paczka nadana, bardzo dziękuję za pomoc. Wydawało mi się że bedzie to trudne ale uporałam się bardzo szybko. Szczerze przyznam że zajelo mi to o wiele mniej czasu niż sposobem którym wysylalam wczesniej a na dodatek jest zdecydowanie taniej, pozdrawiam!