Topic: Hurtowe zakupy związków chemicznych

Nasze osiedle mieszkaniowe ma właśną stację uzdatniania wody. Jest ona potrzebna bo jakość wody pitnej, jak na razie pozostawia wiele do życzenia. Żeby polepszyć sobie warunki życia postanowiliśmy zrzucić się i zacząć działać we własnym zakresie, bo na miasto nie ma co liczyć. Mamy stację i potrzebujemy teraz polielektrolitów, które pozwolą nam wodę oczyszczać.

Re: Hurtowe zakupy związków chemicznych

Towar tego rodzaju nie jest dostępny na półkach sklepowych. Z tego co wiem, to jakieś duże hurtownie artykułów chemicznych prowadzą taką sprzedaż, ale nic więcej nie mogę powiedzieć, bo to nie moja branża.

Re: Hurtowe zakupy związków chemicznych

Kolega ma rację, faktycznie trudno dostać taki towar, chyba, że jesteś klientem w hurtowni Chemia AZ. Tam akurat towar dostępny jest od reki i nie ma problemów z dostępnością. Oferują opakowania po 25 kilogramów, więc z przechowywaniem nie ma problemów.

Re: Hurtowe zakupy związków chemicznych

No właśnie czegoś takiego szukam. Planuję się związać raczej na stałe z taką hurtownią, ewentualnie zrobić bardzo duże zapasy, bo to nigdy nie wiadomo, jak sytuacja się potoczy.

Re: Hurtowe zakupy związków chemicznych

Hurtownia jest pewna i działa bardzo dobrze. To firma, która jest znanan nie tylko w Polsce, ale też i za granicą. Dość wąska specjalizacja pozwala na dotracie do większej grupy klientów. Trafili na niszę i w niej działają. Też bym chciał utrafić z takim pomysłem na biznes.

Re: Hurtowe zakupy związków chemicznych

Ale na taką działalność potrzeba dużych nakładów. Ja ostatnio kupiłem u nich nowoczesną pompę wirową Chemia AZ i wiem ile to kosztuje, nie mówiąc już o przemysłowych działaniu i to w bardzo dużej skali.

Re: Hurtowe zakupy związków chemicznych

Dla mnie ważne, że można dostać towar szybko i sprawnie. Kiedyś myślałem, że tego rodzaju asortyment nie schodzi, a tutaj okazuje się, że jest na niego bardzo duże zapotrzebowanie. Konkurencji w tej grupie jest raczej mało.

Re: Hurtowe zakupy związków chemicznych

Mało, ale za to można bardzo łatwo śledzić zmiany jakich ta konkurencja dokonuje. Także nie da się przed nimi nic ukryć.

Re: Hurtowe zakupy związków chemicznych

Może i lepiej, Najbardziej skorzysta przecież na tym klient końcowy czyli my.