Topic: Problem z nauczycielem w prywatnej szkole

Mam problem z jednym z moich nauczycieli w prywatnej szkole. Wydaje mi sie ze troche sie wypalił a ostatnie osobiste przezycia nie pozwalalją mu się zebrać do kupy. Nie chcę go zwalniać bo nie zrobił nic złego ale przestał się starać a nasza szkoła musi utrzymywac bardzo wysoki poziom nauczania. Co proponujecie?

Re: Problem z nauczycielem w prywatnej szkole

Wysłałbym go na kursy pedagogiczne prowadzone przez profesjonalną firmę szkoleniową. Moze to wydać się banalne ale takie warsztaty potrafią naprawdę bardzo podnieść nie tylko umiejetnosci pedagoga ale także jego pewnosc siebie i umiejetnosci oceny sytuacji.

Re: Problem z nauczycielem w prywatnej szkole

Cześć, byłam kiedyś na kursie psychologicznym w Poznaniu i wróciłam naprawde odmieniona. Miałam o wiele więcej zapału i ochoty do testowania nowych rzeczy, pomagania uczniom i angażowania się w ich problemy. teraz jeżdżę regularnie i moja wysoka forma się utrzymuje, a efekty są bardzo widoczne bo uczniowie powazniej podchodzą do przedmiotu i traktują mnie jak autorytet w wielu dziedzinach, ale nie twrozy sie miedzy nami sztuczna bariera. Pozdrawiam.

Re: Problem z nauczycielem w prywatnej szkole

Bardzo dziekuje za odpowiedzi chyba rzeczywiscie zrobię jak mówicie bo kazdy moze miec gorszy czas. Mam nadzieje ze to pomoze bo takiego opiekuna jak on po prostu nie znajde.

Re: Problem z nauczycielem w prywatnej szkole

Dokładnie, daj mu czas zeby sie pozbierał a na pewno bedzie dobrze!