Topic: Co sądzicie o rowerach Cruiser?

Hej! Co sądzicie o rowerach Cruiser? Mój syn sie strasznie na nie uparł, podobno jakiś jego kolega ma i pozwolił mu sie przejechac. Gdybym wiedziała ze jedna przejazdzka tak zmieni mi syna to bym mu zabroniła jezdzic cudzymi rowerami tongue. A tak na powaznie to zastanawiam sie nad zakupem tego roweru bo jest rzeczywiscie ciekawy i nietuzinkowy w wygladzie. Z opini w sieci wywnioskowałam ze to dobry rower dla nastolatka bo jest prosty i wytrzymały. Co mozecie mi o tym rowerze powiedzieć? Pozdrawiam.

Re: Co sądzicie o rowerach Cruiser?

Bardzo dobry wybór. W ogóle to nie dziwie sie Twojemu synowi bo wystarczy na chwile usiasc na cruiserze zeby poczuc ze jest to rower dla ciebie. Wygodny, bardzo mocny, niedrogi i o ponadczasowym wyglądzie, to chyba wystarczajaco duzo argumentów zeby kupić ten rower cruiser jest do tego łatwy w naprawach, a są one ostatecznoscia bo malo co moze sie tam zepsuc.

Re: Co sądzicie o rowerach Cruiser?

Cześć, szukałem roweru do jazdy po miescie i poza nim a do tego o fajnym wygladzie i sportowej linii, ale bez przesady. Kolega pokazał mi zdjecie Cruisera na jakiejś plaży i się zakochałem. Jak dla mnie nie ma lepszych rowerów. Wszystko co napisał przedmówca to prawda, rower swietnie spisuje sie na kazde trasy, jest bardzo wygodny i naprawdę trzeba sie pozstarac zeby cos w nim zepsuć.

Re: Co sądzicie o rowerach Cruiser?

Mam nadzieje ze mnie nie przeklniejsz ale potrzebuje pomocy w znalezieniu niedrogiego sklepu z  dobrymi góralami w Poznaniu. Im szybciej mi ktoś odpisze tym lepiej bo sprawa jest pilna i ważna.

Re: Co sądzicie o rowerach Cruiser?

Jeśli chodzi o dobre rowery górskie Poznań ma bardzo fajny i niedrogi sklep z bardzo dużym wyborem na Umultowskiej 32. Kupowałem tam górala, holenderkę i trekkingowy dla siebie bo lubię po pracy troche pojezdzic po lasach. Z żadnym nie miałem problemów i nic sie nie psuło. Raz tylko złapałem gume na zawodach ale to typowo moja wina bo troche przekombinowałem. Mogę tylko polecić i zyczyc przyjemnej jazdy.

Re: Co sądzicie o rowerach Cruiser?

Dzieki ze tak szybko odpisałeś. Nie znam tego sklepu, tak szczerze to nigdy nie byłam nawet w okolicy ale na pewno sie wybiore i zobacze co tam mają.