Topic: Kolejki do okienka płatności, też macie ten problem?

Cześć! Prowadzę dość duży sklep osiedlowy, mam 3 stanowiska kasowe plus jeszcze jedno na części z alkoholami, gdzie czasem puszczany jest ruch na cały sklep jak są wyjątkowe kolejki. Niestety choć mam dobre kasjerki to i tak nie udaje się uniknąć długich kolejek, ludzie narzekają i nie wiem co zrobić…niby tych ludzi nie ma dużo, a kolejki się tworzą, wszystko się przepychają bo jedni wchodzą tą samoą drogą, a inni znowu wychodzą hmm możecie coś pomóc?

Re: Kolejki do okienka płatności, też macie ten problem?

A może kolega oszczedzął na samych kasach, kobiety mają beznajdziejny sprzęt z którym sobie nie radzą i stąd wolna obsługa klienta? Co, brałeś pod uwagę to?

Re: Kolejki do okienka płatności, też macie ten problem?

to hcyba nie tutaj problem, sprzęt ma ze 3 lata, bez przesady że tak by się postarzał…

Re: Kolejki do okienka płatności, też macie ten problem?

Zapewne problemy rozwiążą systemy kolejkowe, rozejrzyj się trochę po necie i zobacz jak to wygląda, mój ojciec u siebie w sklepie zainwestowa w coś takiego i zupełnie inna obsługa klienta dzięki temu jest big_smile

Re: Kolejki do okienka płatności, też macie ten problem?

To ja kolegę może troszkę wyręczę big_smile tutaj http://www.cocer-shop.pl/ jest producent tego typu systemów, ponoć bardzo dobry, a na pewno warto po prostu sprawdzić jak to wygląda, dowiedzieć się ceny i w ogóle takie.

Re: Kolejki do okienka płatności, też macie ten problem?

Super, diękuję wam bardzo za pomoc, już się nawet kobtaktowałem i powytykano mi masę błędów związanych z teym jak prowadze ten cały system kolejkowy w swoim sklepi tongue Chyba jednak mieliście rację wink