Topic: Jak dobrze urządzić gabinet?

Cześć. Przeprowadziłem się do nowego domu, w końcu mam miejsce na profesjonalny duzy gabinet dlatego zastanawiam się jak go dobrze urządzić. Co do doboru kolorów i materiałów nie miałem wątpliwości ani problemów, chodzi mi o jakieś prawidła w urządzaniu takiej przestrzeni bo będę tam przyjmować kontrahentów, wspólników itd a nie chciałbym popełnić jakiejś gafy przed tymi ludźmi tym bardziej ze zajmuje sie inwestycjami.

Re: Jak dobrze urządzić gabinet?

Mój ojciec siedział w finansach i miał gabinet w świetnym guście. Po prostu z każdej rzeczy emanowało poczucie smaku. Na pewno powinieneś zwrócić uwagę na kanapę i fotele. Wspólnicy i kontrahenci to nie petenci więc za biurkiem nie mozna ich przyjmować choć biurko musi oczywiście być. Mój ojciec miał dwie sofy ustawione w elkę ze stolikiem kawowym w ich rogu. Wszystko frontem do kominka i barku smile. Jak coś jeszcze mi się przypomni to na pewno napiszę.

Re: Jak dobrze urządzić gabinet?

Dzięki, o takie rzeczy własnie mi chodziło. Mógłbyś coś powiedzieć odnośnie detali, ozdób itd. Na co można sobie pozwolić, a co lepiej omijać szerokim łukiem?

Re: Jak dobrze urządzić gabinet?

Poważne gabinety są swietne, tu nie mam nawet zamiaru polemizować, ale warto też nieco rozluźnić atmosferę np obrazem z cytatem, który najlepiej określa to co robisz. Warto spojrzeć sobie tu: http://naklejkomania.eu/54-obrazy-z-cyt … nie-canvas . Radziłabym jakąś łacińską sentencję, Rzym kojarzy się z potęga i bogactwem więc będzie jak znalazł. Pozdrawiam.

Re: Jak dobrze urządzić gabinet?

Też mi się podoba ten pomysł. Chyba moja żona  kupowała w tym sklepie coś do naszego domu, ale nie pamiętam co to było smile.

Re: Jak dobrze urządzić gabinet?

Możliwe. Naklejkomania to bardzo fajne miejsce własnie z takimi niezwykłymi dodatkami. Mają niskie ceny, a produkty są bardzo dobrej jakości więc nie dziwię się że żona mogła coś tam kupować smile

Re: Jak dobrze urządzić gabinet?

Teraz juz pamiętam, kupiła tam naklejkę drzewo do pokoju córki. Byłem pod wrażeniem jakości nadruku, bo sprawia wrażenie jakby było w 3D i chyba kosztowało bardzo mało jak na taką wielkość. Bardzo dziękuję za wypowiedzi w tym temacie i pozdrawiam gorąco, 3majcie się.