Topic: Jak szybko znaleźć firmy branży finansowej we Wrocławiu?

Witam wszystkich, niedawno obroniłem magistra z ekonomii z wynikiem bardzo dobrym. Studia bardzo mi się podobały i wiele mnie nauczyły, chociaż na początku nie byłem zainteresowany tematyką to przez 5 lat uznałem że właśnie to chciałbym robic w przyszłości. Chciałbym znaleźc pracę na miejscu, we Wrocławiu, ale to miasto nadal jest mi mało znane i zupełnie nie wiem jak szukać banków, domów maklerskich itd w których mógłbym zostawić swoje CV. Część największych już znalazłem ale to nadal za mało. Potrzebuję szybszego sposobu, jakieś pomysły?

Re: Jak szybko znaleźć firmy branży finansowej we Wrocławiu?

Na Twoim miejscu skorzystałabym z branżowego katalogu firm, według mnie ten jest najlepszy i najszerszy: baza-firm-polskich.pl. Bez problemu znajdziesz tam przedsiębiorstwa finansowe ich adresy, opinie i wiele innych informacji które byc moze pomoga Ci sie przebic przez sekretarki i pogadac z szefami kierownikami smile. W kazdym razie trzymam za to kciuki.

Re: Jak szybko znaleźć firmy branży finansowej we Wrocławiu?

Przepraszam za wcięcie się w temat ale potrzebuję namiarów na firmy zajmujące się usługami budowlanymi czy w tym katalogu przedsiębiorstw usługowych znajdę rzetelne i pewne informacje? Widze że baza jest bardzo dużo i jest w czym wybierać, opinie również bardzo się przydają ale czy to nie jest tak że jak ktoś na przykład nie lubi kogoś kto ma firmę to wystawia mu negatywne opinie bez powodu?

Re: Jak szybko znaleźć firmy branży finansowej we Wrocławiu?

Z tego co wiem to opinie są moderowane wiec mozliwosc zamieszczenia czegos bezpodstawnego jest znikoma. W kazdym razie opinie są bardzo ważne ale to nadal tylko opinie – subiektywne, emocjonalne, wiesz jak jest.

Re: Jak szybko znaleźć firmy branży finansowej we Wrocławiu?

Jeśli moderator czuwa to nie mam się czego obawiać smile. Dzięki za wytłumaczenie i pomoc.

Re: Jak szybko znaleźć firmy branży finansowej we Wrocławiu?

Ja również bardzo dziękuję koleżance. Znalazłem dziesiątki firm z adresami i numerami telefonów. Teraz pozostaje tylko poprawić CV i ruszać na poszukiwanie pierwszej pracy. Nawet nie wiesz jak wiele czasu zaoszczędziła mi ta strona no i stresu też oczywiście.

Re: Jak szybko znaleźć firmy branży finansowej we Wrocławiu?

Kłaniam się i cieszę że mogłam pomóc. Baza jest naprawdę bardzo pożyteczna a Ty masz dużo sprytu że w taki sposób ją wykorzystujesz. Daleko zajdziesz big_smile.